Webinar z Kubą Kielczykiem

01.12.2020 | Inicjatywa Firm Prywatnych |

 

“Droga do siebie – jak odnaleźć się na ścieżce zmian zawodowych, firmowych, ekonomicznych

Webinar z Kubą Kielczykiem, psychoterapeutą, terapeutka par, założycielem Pracowni Psychorozwoju Kielczyk przeprowadzony dla stowarzyszenia Inicjatywa Firm Prywatnych.

» Kuba Kielczyk – profil psychoterapeuty

Na osobistym przykładzie, Kuba Kielczyk pokazał swoją podróż wraz z psychologią procesu i jak jej metody pomogły w jego własnej zmianie, z analitycznie myślącego inżyniera do otwartego i wrażliwego na relacje międzyludzkie humanistę.

Przybliżył także pojęcie “psychologia zorientowana na proces” – czyli nurt myślenia o życiu, pracy, świecie w kategoriach procesu, czyli ciągłej zmiany, a także pokazał możliwości innego spojrzenia na to czym jest zmiana.

O webinarze

Doświadczasz zmiany? Zmieniasz profil działalności? Zmieniasz strukturę zatrudnienia? A może sam potrzebujesz zmiany? Samego siebie, nastawienia do ludzi, do świata? Zapraszamy na podróż po zmianę, a rozpoczniemy ją wchodząc głębiej w siebie. Ale najpierw o tym jak w ogóle rozpoznać sygnały mówiące o tej potrzebie? Jak je rozszyfrować i podążać za ich wskazówkami, znajdując własną drogę przez swoje życie, drogę budowaną z materiału o nazwie „chcę” a nie „muszę” czy „należy”.

Jesteśmy w momencie, kiedy słowo „zmiana” nabiera innego znaczenia. W stosunku do zeszłego roku świat wokół nas bardzo się zmienił. Psychologia zorientowana na proces – czyli nurt myślenia o życiu, pracy, świecie w kategoriach procesu, czyli ciągłej zmiany – daje możliwości innego spojrzenia na to czym jest zmiana.

Podczas webinarium:

  • dowiesz się jak odnajdywać sygnały na zmianę (w swojej firmie, życiu i w samym sobie);
  • poznasz jak zmiana samego siebie wpływa na zmianę Twojego otoczenia, firmy, relacji;
  • dowiesz się jakie są etapy zmiany i jak rozpoznawać te etapy.

Na webinarium spróbujemy wspólnie poszukać waszych drzwi prowadzących do nowej drogi – zmiany samych siebie. Nie obiecujemy ich otwierać, ale spróbujemy je chociaż uchylić i zerknąć co jest po drugiej stronie.

» Obejrzyj webinarium na YouTube

» Umów konsultację do Kuby Kielczyka