Kontakt

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk posiada 2 lokalizacje.

Pierwsza – ośrodek Gocławska – mieści się w sercu Kamionka na warszawskiej Pradze Południe. Niedaleko znajduje się Urząd Dzielnicy Pragi Południe, Stadion Narodowy, a placówka jest umiejscowiona tuż obok SOHO Factory, przy ulicy Gocławskiej, prawie na rogu z ulicą Mińską, w zakątku Pragi, który uległ dużej rewitalizacji w ostatnich latach.

Dojazd do naszej placówki z centrum Warszawy zajmuje ok. 15 minut. Dostępne są tramwaje (3, 6, 22, 26) i autobusy (125, 135), przystanek Gocławska przy ulicy Grochowskiej.

Posiadamy własny zamknięty parking, na którym można bezpiecznie zaparkować auto (prosimy dzwonić domofonem pod nr 5).

Posiadamy 6 komfortowo urządzonych gabinetów psychoterapeutycznych, urządzonych w różnych stylach i kolorystyce (fioletowy, żółty, różowy, pomarańczowy, zielony i biały).

Gabinety od strony południowej są wyposażone w klimatyzację.

Obie placówki pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-21:00.

Dzwoniąc do naszej placówki rozmawiasz z osobami przeszkolonymi w zakresie pomocy psychologicznej, które mogą służyć Ci radą w kwestii wyboru specjalisty i dostępnych metod pracy w naszej placówce.

Druga lokalizacja – ośrodek Ludwisarska – mieści się wśród zieleni Gocławka na warszawskiej Pradze Południe. Znajdujemy się niedaleko przecięcia Trasy Siekierkowskiej, ul. Marsa, ul. Płowieckiej, ul. Ostrobramskiej, ul. Grochowskiej. Niedaleko znajduje się King Cross Praga.

Miejsce cechuje się spokojnem, zielenią, ciszą – jest to miejsce oderwania się od miejskiego zgiełku i daje możliwość zatopienia się w swoim wnętrzu, własnych przeżyciach i własnym świecie, co daje dobre miejsce do psychoterapii.

Gabinety są bardzo jasne, przestronne i luksusowo wyposażone. Cała placówka jest w kolorach bieli, jasnego drewna i zieleni. Wokół znajduje się wiele miejsc parkingowych.

Dojazd komunikacją miejską – tramwajem: pętla Gocławek: 3, 6, 9, 24, autobusy przystanek Gocławek: 125, 142, 143, 145, 173, 183, 521, 702, 704, 720, 722, 730, lub tuż przy placówce przystanek Cukrownicza lub Gocławek Wschodni: 202.

Posiadamy 11 gabinetów dopasowanych do terapii indywidualnej, par, rodzin, urządzonych w podobnym stylu i kolorystyce.

Umów się na konsultacje


Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz


  Po wysłaniu zgłoszenia rejestracja skontaktuje się w celu ustalenia szczegółów wizyty.

  Możesz też umówić się dzwoniąc pod jeden z numerów: +48 606 259 138 lub +48 664 562 111.

  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-21:00.

  Dzwoniąc do naszej placówki możesz porozmawiać o swoim problemie i uzyskać pomoc w doborze odpowiedniej formy pomocy i wyborze terapeuty dla siebie.

  Rozmawiasz z osobami przeszkolonymi w zakresie pomocy psychologicznej.

  Zespół rejestracji

  Zespół rejestracji
  Zespół rejestracji
  Zespół rejestracji
  Zespół rejestracji
  Zespół rejestracji