Psychoterapia online – konsultacje

Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

– Arthur Asie

Konsultacje psychologiczne i psychoterapię online kierujemy do osób, które nie mogą odbyć sesji u nas w gabinecie, a czują potrzebę skonsultowania się z psychologiem lub psychoterapeutą.

Ikona
Psychoterapeuta, psycholog w dobie epidemii

W obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce oferujemy możliwość spotkania on-line z każdym z naszych psychoterapeutów. Jeżeli masz wątpliwości co do przyjazdu lub przejazdu (np. komunikacją miejską) umów się na konsultację zdalną (spotkanie z psychologiem online).

Sesje są dla wszystkich tych, którzy potrzebują porozmawiać o swoich emocjach związanych z dynamiką rozwoju sytuacji w Polsce, odczuwają lęk, niepokój, czują się samotne lub przytłoczone ograniczeniami życia publicznego, możliwością pracy i sytuacją zarobkową. Wspieramy, pomagamy uporać się z obawami, pomagamy w odnalezieniu się w chaosie pojawiających się emocji. Jest to też czas zwolnienia, zatrzymania, co prawda wymuszony, ale pozwala doświadczyć zatrzymania, skupienia na sobie, rodzinie, domu. To też nowe doświadczenia, które mogą Państwo chcieć zobaczyć, zrozumieć, poznać bardziej świadomie. Co to znaczy dla mnie takie zatrzymanie, jak się odnajduję w byciu więcej ze sobą / z rodziną. Co mogę dla siebie z tego wziąć. To rozwojowe spojrzenie na trudności, a w tym też może pomóc rozmowa z psychoterapeutą.

Do kontaktu zapraszamy też osoby, które mieszkają poza Warszawą lub poza Polską a chciałby by skorzystać z porad w profesjonalnej placówce psychologicznej online. Nasza placówka skupia się na terapii stacjonarnej, pracują u nas wykwalifikowani, doświadczeni psycholodzy pod stałą superwizją. Konsultacje i psychoterapia online są prowadzone z zachowaniem takich samych zasad jak w gabinecie terapeutycznym. Komunikujemy się za pośrednictwem komunikatora Skype, Zoom lub podobnych, przesyłając obraz i dźwięk.

Taka forma pomocy może być cenna także, jeżeli nie masz odwagi przyjść do nas do placówki. Konsultacje z psychologiem online są całkowicie anonimowe i dyskretne. Sesje odbywają się w zamkniętym gabinecie, a jedyną różnicą jest to, że rozmawia i widzi Cię poprzez ekran komputera.

Oferujemy także konsultacje online prowadzone przez seksuologa. Problemy seksuologiczne mogą być wstydliwe i przyjście do placówki może być krępujące. Sesje skype zapewniają całkowitą dyskrecję. Możesz umówić się w dogodnym dla Ciebie terminie, kiedy to jesteś sam w domu. Seksuolog odbiera rozmowy w zamkniętym gabinecie. Są one całkowicie dyskretne.

Wśród naszych terapeutów oferujących konsultacje jest też psycholog dziecięcy. Możesz zasięgnąć porady związanej z rozwojem dziecka, zapytać się o wszelkie problemy przy jego wychowywaniu, a także pozwolić zaobserwować dziecko w domu, podczas zabawy, interakcji z rodzicami. Pozwala to rodzicom pokazać dokładnie te zachowania dziecka, o których mogli by tylko porozmawiać w gabinecie.

Jest to idealne narzędzie diagnostyczne, pokazuje relacje między rodzicami a dzieckiem, a eliminuje zmienną zakłócającą jaką jest nieznana osoba – psycholog.

Ikona
Co wyróżnia nasze konsultacje i psychoterapię online (zdalną)
  • mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii zdalnej (online), głównie z uwagi na pomoc psychologiczną online jakiej udzielaliśmy Polakom mieszkającymi zagranicą
  • bezpieczna Atmosfera Dobrej Relacji,
  • dyskrecja, sesje odbywają się w zamkniętych gabinetach
  • nie tracisz czasu na dojazd do placówki,
  • brak poczucia niepewności, skrępowania towarzysząca wizycie w placówce psychologicznej,
  • konsultacje są prowadzone przez doświadczonych terapeutów, na co dzień pracujących w naszej placówce psychologicznej
  • umawiasz się w dogodnym dla Ciebie terminie,
  • możesz zasięgnąć porady psychologa z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest łącze internetowe
Wymagania
  • komputer za zainstalowanym komunikatorem Skype (www.skype.com), Zoom lub podobnym
  • mikrofon i kamera


Zadzwoń +48 664 562 111 (ośrodek Ludwisarska) i zapytaj się o szczegóły!

Ceny:

Konsultacja / psychoterapia online indywidualna (Skype) – 190 – 220 PLN / 50 min.

Konsultacja/ psychoterapia online dla par (Skype) – 290-300 PLN / 80 min.

Regulamin – zasady pracy Pracownia Psychorozwoju Kielczyk > zapoznaj się z regulaminem


Jak zamówić konsultację / psychoterapię online?

Zadzwoń (pon-pt 10:00-21:00) pod numer  +48 664 562 111

lub napisz na adres ludwisarska@kielczyk.pl

lub wybierz terapeutę i kliknij UMÓW WIZYTĘ

Ustal dogodny termin konsultacji.

Otrzymasz potwierdzenie terminu wizyty.

Jak zapłacić on-line?

Przejdź na stronę cennika i kliknij na przycisk na dole strony – ZAPŁAĆ.
Znajdziesz tam wszelkie informacje jako należy dokonać płatności.

My potwierdzamy Twoją sesję.