MOC MĘSKIEJ PRZYJAŹNI – warsztat dla mężczyzn

3-4 grudnia 2022

MOC MĘSKIEJ PRZYJAŹNI – autorski, rozwojowy warsztat dla mężczyzn

Męska przyjaźń – cóż to takiego – może wieczorny wypad z kumplem w oparach testosteronu, może telefon zaufania, kiedy w życiu coś idzie nie tak, a może to poczucie wolności i spotkanie z samym sobą? – jaki sens nadać przyjaźni, jak ją rozwijać, jak o nią dbać i jak z niej czerpać?
Naszą intencją jest pokazać moc męskiej przyjaźni, przyjrzeć się jej także przez pryzmat męskiej wrażliwości.

Po co w ogóle zajmować się męską przyjaźnią? Jaki może mieć cel dwudniowy warsztat? Wierzymy, że męska przyjaźń jest kluczem do poznania samego siebie. W lustrze przyjaźni można znaleźć własną wrażliwość, swoje zasoby i obszary do rozwoju. Można czerpać radość i satysfakcję, a jednocześnie odbierać ważną lekcję życia o samym sobie. Przyjaźń to w końcu przestrzeń nieograniczonej wolności, gdzie możesz być sobą, takim jakim jesteś, tu i teraz.

Co na warsztacie:

  • znajdziesz swoją własną definicje przyjaźni
  • poznasz innych mężczyzn i ich spojrzenie na przyjaźń
  • będziesz mógł odnaleźć i doświadczyć wewnętrzne zasoby, umiejętność i cechy, które pomagają w relacjach
  • poszukasz indywidualnej Mocy Przyjaźni w samym sobie

Dzięki warsztatowi:

  • poznasz Moc Męskiej Przyjaźni
  • odnajdziesz i zintegrujesz swojego Wewnętrznego Przyjaciela by wykorzystać te zasoby i umiejętności w każdej relacji
  • będziesz wiedział jak pogłębić obecne przyjaźnie, a może w ogóle poczujesz się gotowy do nawiązania głębokiej przyjaźni

Dla kogo?
Warsztat jest skierowany do mężczyzn. Kierujemy go zarówno dla mężczyzn, którzy chcieliby bardziej świadomie i pełnej jej doświadczać przyjaźni, jak również do tych, którzy doświadczają trudności w relacjach przyjacielskich.

Warsztaty są prowadzone przez dwójkę przyjaciół, który spotkali się w wyjątkowych okolicznościach – podejmowania wyzwania ojcostwa. To spotkanie przerodziło się w głęboką przyjaźń i otworzyło furtkę do złapania wartości przyjaźni doświadczaniem w pełnej świadomości.

Moc Męskiej Przyjaźni – to autorski warsztat rozwojowy opracowany przez Kubę Kielczyka i Dominika Poręckiego skierowany dla mężczyzn. W jego założeniach jest rozwój wrażliwości, odpowiedzialności, stanowczości i wytrwałości w oparciu o wartości zawarte w męskiej przyjaźni oraz nauczenia się zarządzania nimi i wykorzystywania w codziennych relacjach.

Prowadzący:

Kuba kielczyk psychoterapeuta procesu
KUBA KIELCZYK
Psychoterapeuta, prowadzący od 15 lat ośrodek psychoterapii i rozwoju (Pracownia Psychorozwoju Kielczyk), pracujący indywidualnie, z parami, rodzinami oraz grupami w formie warsztatów i grup wsparcia. Pracuję nowatorską metodą psychologii zorientowanej na proces i propaguje jej idee jako prezes Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Prowadzi też wsparcie dla firm, facylitując procesy grupowe i wspomagając rozwiązywanie konfliktów.
» więcej

Dominik Poręcki trener

DOMINIK PORĘCKI
Adwokat, wspólnik jednej z warszawskich kancelarii prawnych, mediator, certyfikowany trener, szkoleniowiec pracujący z ludźmi biznesu.

Zapisy:

Termin
3-4 grudnia 2022 (2 dni, 14 godz.)

Koszt warsztatu
do 15 listopada specjalna cena: 699 zł
po 15 listopada: 799 zł
jeżeli polecisz przyjacielowi to zapłaci 749 zł

Miejsce
Pracownia Psychorozwoju Kielczyk
ul. Ludwisarska 8, Warszawa

Zapisy
tel. +48 664 562 111
e-mail: warsztaty@kielczyk.pl