Koncert Tommy’ego Harevisa – muzyka terapeutyczna – partner wydarzenia

Zapraszamy na koncert Tommy’ego Harevisa, wykonywcy muzyki etnicznej, instrumentalnej, relaksacyjnej i terapeutycznej. Tommy wykorzystuje różnego rodzaju flety z całego świata.

Pracownia Psychorozwoju jest partnerem wydarzenia, a koncert jest częścią DNI PSYCHOLOGII PROCESU, którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu.

Miejsce: Warszawa, Terminal Kultury Gocław (ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, sala widowiskowa)
Kiedy: sobota 17 września, godz. 19:00
WSTĘP WOLNY

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk jest partnerem wydarzenia oraz całych DNI PSYCHOLOGII PROCESU 2022 (https://psychologia-procesu.org.pl/dni-psychologii-procesu-2022) – wydarzenia, które w tym roku skupia się wokół tematu „My_a_Inni. Na progu nieznanego” – spotkaniu z wszelakimi innościami, tam gdzie czujemy, że jest „MY” i są „INNI” – od uchodźców, poprzez tożsamości i orientacji płciowej po choroby psychiczne. Nauczymy się z nimi zaprzyjaźnić i zintegrować wewnętrzne by móc się naprawdę z nimi spotkać.
Event daje możliwość zapoznania się z nurtem psychologii zorientowanej na proces, wziąć udział w wykładach i warsztatach.

W naszym ośrodku pracują psychoterapeuci różnych nurtów, ale szczególnie miejsce ma psychologia procesu (9 z naszych terapeutów pracuje w tym nurcie). W ramach DNI PSYCHOLOGII PROCESU oferujemy bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami z nurtu psychologii procesu w naszym ośrodku. Zapisać się będzie można podczas wydarzenia lub bezpośrednio u nas w ośrodku (telefonicznie lub mailowo).