JESTEŚ TU MILE WIDZIANA/Y – warsztat o pracy z wewnętrznym dzieckiem

19-20 listopada 2022

JESTEŚ TU MILE WIDZIANA/Y – praca z wewnętrznym dzieckiem w ujęciu psychologii procesu

Zapraszam na warsztat rozwojowy, podczas którego zajmiemy się odnajdowaniem naszego Wewnętrzego Dziecka – gdzie w nas mieszka, jakie ma potrzeby, uczucia? Będziemy przyglądać się temu czy mamy kontakt z wewnętrznym dzieckiem, czy umiemy się nim opiekować, czy też je tłumimy? Czy może to dziecko w nas przejmuje kontrolę? Jak ono nas zaskakuje w naszym codziennym życiu, czy jest twórcze i spontaniczne, czy też powoduje, że mamy problemy w relacjach i w świecie? Jesteśmy wycofani czy konfliktowi? Płaczemy czy wybuchamy? Boimy się, że świat nas odrzuci, a może ma spełniać wszystkie nasze wymagania? Czy potrafimy się bawić, wyrażać siebie, dbać o swoje potrzeby? Czy lubimy siebie?

Sprawdzimy też, czy jest taka część nas, która potrafi zaopiekować się dzieckiem w nas? Czy jest czuła, czy krytyczna? Sprawdzimy jak w ujęciu psychologii procesu możemy rozpoznawać procesy związane z Dzieckiem, Rodzicem i Dorosłym, jak może się to przełożyć na nasze zachowania oraz relacje z innymi. Odniesiemy się też do mózgu i do tego jak możemy pomóc mu tworzyć nowe, dobre dla nas wzorce relacji z samą/ym sobą.

Propozycja tego warsztatu bierze się stąd, że w czasie mojej pracy z klientkami/tami często spotykam się z problemami tłumienia tej części nas, którą można nazwać Wewnętrznym Dzieckiem. Zdarza się też, że to dziecko w nas zaczyna rządzić naszym życiem. Często nie znamy tej części siebie, jako dorośli zapominamy jak to jest być dzieckiem, czego ono potrzebuje i jak się nim opiekować lub jak z nim negocjować. Krótko zajrzymy w różne teorie dotyczące tej części nas, która nazywana jest także naszym prawdziwym Ja, boskim dzieckiem. Będziemy ćwiczyć i doświadczać, aby poznać lepiej naszą „wewnętrzną rodzinę”.

Informacja dla studentów szkoły psychoterapii Fundacji Studium Psychologii Procesu – warsztat zalicza 15 godzin szkolenia fakultatywnego obowiązkowego w programie szkoleniowym dla I fazy.

Prowadząca:

anna kot-mosakowska
ANNA KOT-MOSAKOWSKA
Jestem psychoterapeutką w nurcie psychologii zorientowanej na proces, a także coachem oraz trenerką pracy z grupą. Moje profesjonalne przygotowanie wypływa nie tylko z nauki, ale przede wszystkim z własnego rozwoju oraz doświadczeń życiowych, które staram się transformować oraz nadawać im wymiar głębokiego zrozumienia dla siebie i innych. Praca terapeutki jest moim spełnieniem zawodowym, a także moją ścieżką serca i obszarem rozwoju duchowego. Ważne są dla mnie takie wartości jak autentyczność, otwartość, empatia, troska, autonomia i twórczość. Specjalizuję się w terapii dorosłych oraz młodych dorosłych. Pracuję z parami, małżeństwami, przyjaciółmi, współpracownikami.
Serdecznie zapraszam do spotkania wraz ze mną ze swoim wewnętrznym dzieckiem!

Zapisy:

Termin
19-20 listopada 2022 (2 dni, 15 godz.)

Koszt warsztatu
390 zł

Miejsce
Pracownia Psychorozwoju Kielczyk
ul. Ludwisarska 8, Warszawa

Zapisy
tel. +48 664 562 111
e-mail: warsztaty@kielczyk.pl