Paulina Kwiecińska

certyfikowana trenerka jogi Vinyasa

Paulina Kwiecińska


Specjalizacja

Jestem certyfikowaną nauczycielką RYT 200 Yoga Alliance (Vinyasa Yoga), a także słuchaczką studiów podyplomowych na Wydziale Rehabilitacji warszawskiej AWF, kierunek Relaksacja i Joga.

W pracy nauczyciela istotne jet dla mnie holistyczne podejście do praktyki, ujmujące wspólistnienie i współgranie ze sobą oddechu, ciała i umysłu. Na swoich zajęciach staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń oraz pełną życzliwości atmosferę.

Doświadczenie

Pierwsze kroki na macie stawiałam wokoło 10 lat temu, początkowo praktykując według metody B.K.S Iyengara, charakteryzującej się wysoką precyzją ustawienia oraz pracy w asanach. Na przestrzeni lat próbowałam wielu styli jogi, co znajduje odzwierciedlenie w mojej praktyce. Joga jest dla mnie życiowym drogowskazem oraz miejscem, do którego zawsze wracam. Jako entuzjastka wszelkich form ruchu, trenuję także taniec z wachlarzami bojowymi, balet oraz Animal Flow. Preferuję dynamiczne formy jogi takie jak ashtanga i vinyasa, ale doskonale odnajduję się również w spokojnych, relaksujących formach treningu.

Joga

Regularna praktyka jogi korzystnie wpływa na działanie układu nerwowego, pozwala wyciszyć umysł, zredukować negatywne działanie stresu, zmniejszyć napięcie emocjonalne i wzmocnić ciało.
Zajęcia typu Vinyasa Flow to forma praktyki polegająca na płynnym przechodzeniu między asanami, łącząca ruch z oddechem, oparta na sekwencji Powitań Słońca.

Prowadzą zajęcia grupowe oraz treningi indywidualne.

» więcej o zajęciach jogi w naszym ośrodku: JOGA – ZAJĘCIA GRUPOWE I TRENINGI INDYWIDUALNE

Paulina Kwiecińska

Prowadzi:

  • zajęcia jogi

  • treningi indywidualne

Odbyte szkolenia:

  • certyfikowana nauczycielka RYT 200 Yoga Alliance

Przyjmuje

  • poniedziałki, środy, piątki, soboty

Koszt sesji

  • trening indywidualny - 180 zł