Melissa Hernández Jaczewska

psycholog, psychoterapeutka
terapia po angielsku i hiszpańsku
therapy in English, terapia en español

Melissa Hernández Jaczewska


Specjalizacja

Specjalizuję się w terapii krótko- i długoterminowej skierowanej do obcokrajowców hiszpańsko- i angielskojęzycznych, którzy z powodów zawodowych lub osobistych mieszkają lub przenoszą się do Polski.

Sytuacja zmiany otoczenia, środowiska w którym żyjemy, czasem generuje stres, lęk lub depresję. Nasza stabilizacja emocjonalna zależy o tego, w jaki sposób umiemy poradzić sobie z tymi zmianami.

Pracuję z osobami cierpiącymi na depresję, stres, niską samoocenę, problemy emocjonalne oraz związane z rozwoje osobistym.

Oferuję również pomoc parom w rozwiązaniu różnic kulturowych i komunikacyjnych pojawiających się w codziennym życiu, w sferze seksualnej, jak również w obszarze ich roli jako rodziców.

Wykształcenie

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii w Universidad de Las America, Puebla, Mexico. Tytuł Magistra w Polsce uzyskałam po nostryfikacji dyplomu na Uniwersytecie Warszawskim. Stale uzupełniam i poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i sesjach psychologicznych. Aktualnie uzyskałam dyplom ukończenia kursów do prowadzenia terapii Gestalt w Instituto Humanista de Psicoterapia Gestalt en Veracruz, Mexico.

Doświadczenie

Doświadczenie kliniczne zdobywałam m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym Guadalupe, Cholula-Puebla, Mexico. Współpracowałam z DIF, Veracruz, Mexico, gdzie prowadziłam terapie indywidualne oraz kursy rodzinne. W Polsce pracuję w klinikach jako terapeuta, prowadzę terapie indywidualne oraz terapie par.

Prywatnie

Pochodzę z Meksyku, ale od 2001 roku mieszkam w Polsce. Mój mąż jest Polakiem i mam dwoje dzieci.

Fakt bycia obcokrajowcem i życie w rodzinie „mieszanej” wzbogaciło moje życie i dało mi doświadczenie niezbędne do mierzenia się ze zmianami i wyzwaniami oraz zamieniania ich w możliwości.

Uwielbiam muzykę i każdy rodzaj tańca. Uprawiam sporty i jogę, medytację. Lubię czytać, podróżować i cieszyć się życiem.

Melissa Hernández Jaczewska

Prowadzi:

  • psychoterapię indywidualną

  • psychoterapię on-line

  • terapię par

  • terapię par on-line

  • psychoterapię w języku angielskim i hiszpańskim

Odbyte szkolenia:

  • dyplom ukończenia kursów do prowadzenia terapii Gestalt w Instituto Humanista de Psicoterapia Gestalt en Veracruz, Mexico

  • wiele innych warsztatów i szkoleniach z zakresu psychoterapii

Przyjmuje

  • poniedziałki, czwartki

Koszt sesji

  • psychoterapia indywidualna po angielsku i hiszpańsku – 270 zł

  • psychoterapia par po angielsku i hiszpańsku – 370 zł