Jagoda Maciaszek

psychoterapeutka, seksuolożka

Jagoda Maciaszek


Specjalizacja

Specjalizuję się w prowadzeniu terapii indywidualnej osób powyżej 18 r.ż., par i małżeństw oraz terapii seksuologicznej.

Zapraszam osoby doświadczające braku pewności siebie, z niskim poczuciem własnej wartości, potrzebujące wsparcia w zrozumieniu własnych emocji, uczuć czy zachowań.

Zapraszam osoby w trudnych życiowych momentach. Jeśli obawiasz się zmiany, nie możesz podjąć decyzji czy wydarzyło się coś niespodziewanego, nagłego z czym nie możesz czy nie chcesz się pogodzić.

Zapraszam osoby z różnymi trudnościami w relacjach. Jeśli nie możesz się dogadać z bliskimi, napotykasz trudności z osobami w pracy, nie możesz się porozumieć, doświadczasz frustracji, wypalenia zawodowego czy mobbingu.

Pomagam osobom mającym trudności w relacjach z innymi ludźmi, doświadczającym konfliktów czy kryzysów życiowych, z poczuciem pustki, osamotnienia, obniżonego poczucia własnej wartości, w sytuacjach zmian życiowych, mających problemy psychiczne, emocjonalne, seksualne.

W bezpiecznym miejscu i atmosferze akceptacji zapraszam do przyjrzenia się, zgłębienia swoich trudności. Zapraszam do spotkania ze sobą samą/samym, lepszego poznania swoich potrzeb, możliwości i zdolności, do odkrycia swoich potencjałów i rozwijania ich. Podczas sesji terapeutycznych, oprócz tradycyjnej rozmowy będziesz mogła/ mógł doświadczyć pracy z ruchem, symptomami jakie dokuczają twojemu ciału, zagłębianiem się w Twoje sny i dziwne wydarzenia, które Ci się przytrafiają, pracy poprzez sztukę – rysunek, baśń, psychodramę, taniec i inne.

„Kim jestem i jak chcę żyć, by w pełni cieszyć się moim życiem i moim potencjałem”- to motyw przewodni naszych spotkań. A po drodze będziemy odpowiadać na pytania, których zapewne masz bardzo dużo.

Cenię sobie pracę z ciałem poprzez świadomy dotyk i masaż. Do pogłębionej pracy z trudną historią osobistą, emocjami i wewnętrznym dzieckiem stosuję pulsing polegający na transformacji traum i trudnych doświadczeń poprzez wprowadzenie w głęboki relaks i odprężenie.

Jako seksuolożka zapraszam osoby doświadczające trudności w osiąganiu satysfakcji seksualnej – z zaburzeniami pożądania, podniecenia, orgazmu; problemami relacyjnymi wynikającymi z nieudanego życia seksualnego i innymi. Prowadzę także zajęcia edukacji seksualnej dla dorosłych oraz młodzieży szkolnej. W pracy z seksualnością dla chętnych stosuję specjalistyczne masaże.

Wykształcenie

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i studia podyplomowe Seksuologii Praktycznej na SWPS. Posiadam rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu i uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej i grupowej.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Oddział Nerwic, Zaburzeń Zachowania i Odżywiania oraz Oddział Chorób Afektywnych; Poradni Wychowawczo-Zawodowej; Domu Pomocy Społecznej w Mieni; Ośrodku Pomocy Społecznej Góra Kalwaria; Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie i w Zagórzu.

Swoje wykształcenie stale i od lat uzupełniam poprzez szkolenia dodatkowe. Ukończyłam roczny staż terapii gestalt w Cenrtum Counsellingu Gestalt w Krakowie oraz kursy – kinezjologii edukacyjnej (metoda Dennisona), integracji sensorycznej, zaawansowany stopień terapii metodą Aleksandra Lowena oraz podstawowe szkolenia terapii przez taniec. Przez wiele lat prowadziłam terapię jeździecką dla osób z różnymi trudnościami w tym dla osób niepełnosprawnych. W pracy korzystam z metod terapii z ciałem – masaże i pulsing.

Pełnię funkcję wiceprezeski Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu.

Kontynuuję zgłębianie psychologii procesu oraz systematycznie dokształcam się zarówno w obszarach psychoterapii, seksuologii, rozwoju osobistego jak i pracy z ciałem głównie przez masaż i ruch.

Prywatnie

Wiele lat praktykowałam jogę Iyengara. Od ponad 10 lat zgłębiam tajniki tantry jako pracy z seksualnością. Uwielbiam ruch – rolki, taniec, rower, kajaki …

Jagoda Maciaszek

Prowadzi:

 • psychoterapię indywidualną

 • terapię par

 • konsultacje seksuologiczną

 • sesje on-line

Odbyte szkolenia:

 • szkolenie psychoterapeutyczne w Studium Psychoterapii Psychologii Procesu akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu, obecnie II faza

 • roczny staż terapii gestalt w Cenrtum Counsellingu Gestalt w Krakowie

 • kinezjologia edukacyjna (metoda Dennisona)

 • szkolenie integracji sensorycznej

 • zaawansowany stopień terapii metodą Aleksandra Lowena

 • podstawowe szkolenie terapii przez taniec

Przyjmuje

 • wtorki, środy, czwartki

Koszt sesji

 • psychoterapia indywidualna - 230 zł

 • psychoterapia par (80 min)- 340 zł

 • konsultacja seksuologiczna - 230 zł

 • konsultacja seksuologiczna pary - 340 zł

 • psychoterapia par (80 min) w diadzie (sesja prowadzona przez dwóch terapeutów) - 550 zł