Psycholog Biznesu – Izabela Kielczyk

psychoterapeutka, psycholog biznesu, założycielka pracowni, certyfikowany terapeuta TSR

Psycholog Biznesu – Izabela Kielczyk


Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko i długoterminowej terapii indywidualnej dorosłych, pracuję z ludźmi biznesu, prowadząc autorską psychoterapię dla ludzi pracujących dużo i za dużo, przeciążonych pracą, z objawami pracoholizmu, znużenia pracą i nie mających czasu na życie poza pracą.

Pracuję z parami starającymi się o adopcję, z parami już będącymi rodzicami adopcyjnymi oraz z dziećmi adopcyjnymi w wieku nastoletnim i dorosłymi adoptowanymi, a także z parami, kobietami, mężczyznami, którzy nie mogą mieć dzieci biologicznych i po niedanych próbach in vitro.

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi przeżywającymi rozmaite kryzysy i zmiany życiowe jak: rozwód, nowy związek, pojawienie się dziecka, nowa praca, utrata pracy, śmierć, rozstanie.

Pracuję pod stałą superwizją.

Wykształcenie

Jestem psychologiem, ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej przy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Jestem członkiem Samorządu Zawodowego Psychologów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Założyłam i prowadzę Pracownię Psychorozwoju. Ukończyłam profesjonalny kurs coachingu w ośrodku Intra, który jest rekomendowany jako ośrodek szkolący w zakresie psychoterapii przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem certyfikowanym terapeutą skoncentrowanym na rozwiązaniu TSR oraz certyfikowanym Coachem International Coaching Community (ICC). Ukończyłam studium psychoterapii w Szkole Psychoterapii w ośrodku Intra rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Ukończone kursy z zakresy terapii “Terapia skoncentrowana na doświadczaniu Greenberga” oraz „Asertywność symboliczna” – szkolenia organizowane przez ośrodek pomocy i edukacji psychologicznej Intra rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie

Posiadam 10-letnie doświadczenie terapeutyczne oraz 15-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi w biznesie jako psycholog biznesu, trener i coach wyższej kadry managerskiejwww.izabela.kielczyk.pl,

Moja praca w pracy z ludźmi biznesu pozwoliła mi nabyć cenne umiejętności i spore doświadczenie w pracy psychologa biznesu.

Jestem ekspertem w dziedzinie coachingu binzesowego, komunikacji interpersonalnej, asertywności oraz metod budowania poczucia wewnętrznej mocy sprawczej. Jestem autorką terapii dla ludzi biznesu, prowadząc sesje “businessman na kozetce”
» dowiedz się więcej o sesjach terapii dla biznesu

Piszę artykuły i udzielam wywiadów z zakresu psychologii w biznesie w prasie branżowej, jak np.: BIZNESMAN, MANAGER, PRESS, HOME&MARKET , DZIENNIK, ŻYCIE WARSZAWY, RZECZPOSPOLITA, THE TIMES POLSKA, NESWEEK itd., w radio WAWA, Radiowej Trójce, TOK FM, Pierwszym Programie Radia oraz w TVN, TVN CNBC BIZNES, TVN 24,  TVN24, TVN CNN BIZNES, TVP1, TVP2 itd.

Prywatnie

Czas wolny lubię spędzać aktywnie. Uprawianie sportów to moje hobby: pilates, treningi interwałowe, bieganie, jazda na nartach, biegówkach, rowerze i wędrówki górskie to zajęcia, którym oddaję się w wolnym czasie. Od czasu do czasu doceniam „dolce far niente”, czyli jak mówią Włosi “słodkie nic nierobienie”.

Moja maksyma życiowa brzmi „Człowiek nie jest robotem. Człowiek jest człowiekiem, a więc ma prawo do rozmaitych uczuć – od smutku, strachu, znużenia po złość i radość. Ma także prawo do odpoczynku, bo mitem jest, że możemy być non stop efektywni na 100%”.

Jestem szczęśliwą mężatką i mamą wspaniałego synka.

Psycholog Biznesu – Izabela Kielczyk

Prowadzi:

 • psychoterapia indywidualna ludzi biznesu

 • terapia grupowa / mediacje w biznesie

 • psychoterapię on-line

 • konsultacje psychologiczne

 • doradztwo zawodowe

 • testy psychologiczne

Odbyte szkolenia:

 • studium psychoterapii w Szkole Psychoterapii w ośrodku Intra, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne

 • certyfikowany terapeuta skoncentrowany na rozwiązaniu TSR

 • certyfikowany Coach International Coaching Community (ICC)

 • profesjonalny kurs coachingu w ośrodku Intra

 • “Terapia skoncentrowana na doświadczaniu – Greenberga”

 • „Asertywność symboliczna” – szkolenia organizowane przez ośrodek pomocy i edukacji psychologicznej Intra

Przyjmuje

 • poniedziałek, piątek

Koszt sesji

 • psychoterapia ludzi biznesu – 500 zł