Beata Wyszyńska

psycholog, psychoterapeutka par

Beata Wyszyńska


Specjalizacja

Pracuję z osobami dorosłymi, prowadzę psychoterapię par i małżeństw. Pomagam osobom, które zmagają się z trudnościami emocjonalnymi, osobowościowymi czy relacyjnymi.

W pracy z parami koncentruję się na pomaganiu w odkrywaniu utartych sposobów myślenia, przekonań, schematów i powtarzających się zachowań utrudniających wzajemne kontakty i powodujących oddalenie, poczucie niezrozumienia i samotności w związku. Towarzyszę parom w podróży do zrozumienia ich trudności na polu emocji oraz rozwijania ich umiejętności komunikacyjnych, które w efekcie pozwolą na lepsze rozwiązywanie konfliktów. Wspieram pary w przechodzeniu przez trudne wydarzenia, w budowaniu nowych sposobów funkcjonowania oraz w umacnianiu więzi i poczucia bliskości.

W pracy terapeutycznej skupiam się na empatycznym rozumieniu trudności Klienta i udzielaniu wsparcia w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Najważniejsza w pracy z Klientem jest według mnie pogłębiona relacja terapeutyczna oparta na prawdziwej trosce i życzliwości terapeuty wobec Klienta, na zaufaniu Klienta wobec terapeuty a także na otwartości i autentyczności obojga w kontakcie ze sobą nawzajem.

Wykształcenie

Ukończyłam studia magisterskie na dwóch kierunkach: Psychologia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, specjalizacja: psychologia kliniczna oraz Germanistyka na Uniwersytecie Warszawskim.

Ukończyłam II stopień Studium Pomocy Psychologicznej dla Par Instytutu Psychologii Zdrowia, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Obecnie staram sie o certyfikacje w ww. instytucie.

Doświadczenie

Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam w Centrum Psychoterapii Help w Warszawie.

Pracuję w nurcie integracyjnym sięgając po bogactwo różnych nurtów i podejść psychoterapeutycznych dostosowując różnorodność metod, technik i narzędzi pracy do indywidualnych potrzeb pary.

W pracy szczególnie inspiruje mnie podejście humanistyczno-egzystencjalne oraz EFT (terapia skoncentrowana na emocjach). Regularnie poddaję swoją pracę superwizji u certyfikowanego superwizora, aby móc jeszcze lepiej pomagać moim Klientom.

Prywatnie

Mieszkam i pracuję w Warszawie. Uwielbiam czytać, jestem miłośniczką klasycznej literatury rosyjskiej, takich autorów jak Dostojewski, Czechow, Gogol. W wolnych chwilach oglądam filmy, mój ulubiony gatunek to dramat. Lubię aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, chodzenie po górach, zwiedzanie. Wzruszają i bawią mnie zwierzęta, mam szczególną słabość do psów.

Beata Wyszyńska

Prowadzi:

  • psychoterapia par

  • psychoterapia par on-line

Odbyte szkolenia:

  • Studium Pomocy Psychologicznej dla Par Instytutu Psychologii Zdrowia, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, obecnie w procesie certyfikacji (II stopień);

Przyjmuje

  • poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty

Koszt sesji

  • psychoterapia par - 330 zł

  • psychoterapia indywidualna - 220 zł