Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Izabela Kielczyk

psychoterapeuta, psycholog biznesu, założycielka Pracowni, certyfikowany terapeuta skoncentrowany na rozwiązaniu TSR

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko i długoterminowej terapii indywidualnej dorosłych, pracuję z ludźmi biznesu, prowadząc autorską psychoterapię dla ludzi pracujących dużo i za dużo, przeciążonych pracą, z objawami pracoholizmu, znużenia pracą i nie mających czasu na życie poza pracą.

Pracuję z parami starającymi się o adopcję, z parami już będącymi rodzicami adopcyjnymi oraz z dziećmi adopcyjnymi w wieku nastoletnim i dorosłymi adoptowanymi, a także z parami, kobietami, mężczyznami którzy nie mogą mieć dzieci biologicznych i po niedanych próbach in vitro.

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi przeżywającymi rozmaite kryzysy i zmiany życiowe jak: rozwód, nowy związek, pojawienie się dziecka, nowa praca, utrata pracy, śmierć, rozstanie.

Pracuję pod stałą superwizją.

Wykształcenie

Jestem psychologiem, ukończyłam  Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej przy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Jestem członkiem Samorządu Zawodowego Psychologów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Założyłam i prowadzę Pracownie Psychorozwoju. Ukończyłam profesjonalny kurs coachingu w ośrodku INTRA, która jest rekomendowana jako ośrodek szkolący w zakresie psychoterapii przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem Certyfikowanym terapeuta skoncentrowanym na rozwiązaniu TSR oraz certyfikowanym Coachem International Coaching Community (ICC). Ukończyłam studium psychoterapii w Szkole Psychoterapii w ośrodku Intra rekomendowanej  przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne,

Ukończone kursy z zakresy terapii “Terapia skoncentrowana na doświadczaniu Greenberga” oraz „Asertywność  symboliczna” – szkolenia organizowane przez ośrodek pomocy i edukacji psychologicznej INTRA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie

Posiadam 10 letnie doświadczenie terapeutyczne oraz 15 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi w biznesie jako psycholog biznesu, trener i coach wyższej kadry managerskiejwww.izabela.kielczyk.pl,

Moja praca w pracy z ludźmi biznesu pozwoliła mi nabyć cenne umiejętności i spore doświadczenie w pracy psychologa biznesu.

Jestem ekspertem w dziedzinie coachingu binzesowego, komunikacji interpersonalnej, asertywności oraz metod budowania poczucia wewnętrznej mocy sprawczej. Jestem autorką  terapii dla ludzi biznesu, prowadząc sesje “businessman na kozetce”
» dowiedz się więcej o sesjach terapii dla biznesu

Piszę artykuły i udzielam wywiadów z zakresu psychologii w biznesie w prasie branżowej, jak np.: BIZNESMAN, MANAGER, PRESS, HOME&MARKET , DZIENNIK, ZYCIE WARSZAWY, RZECZPOSPOLITA, THE TIMES POLSKA, NESWEEK itd. radiu WAWA, Radiowa 3-jka, TOK FM, 1 pogram Radia oraz w TVN, TVN CNBC BIZNES, TVN 24,  TVN24, TVN CNN BIZNES, TVP1, TVP2  itd.

Prywatnie

Czas wolny lubię spędzać aktywnie. Uprawianie sportów to moje hobby.: pilates, treningi interwałowe, bieganie, jazda na nartach, biegówkach, rowerze, wędrówki górskie  to zajęcia którym oddaje się w wolnym czasie. Od czasu do czasu doceniam „dolce far niente”, czyli jak mówią Włosi “słodkie nic nierobienie”

Moja maksyma życiowa brzmi „Człowiek nie jest robotem. Człowiek jest człowiekiem, a więc ma prawo do rozmaitych uczuć – od smutku, strachu, znużenia po  złość i radość. Ma także prawo do odpoczynku, bo mitem jest że możemy być non stop efektywni na 100%”

Jestem szczęśliwą mężatką i mamą wspaniałego synka.

Więcej informacji

Szczegółowe informacje o Izabeli Kielczyk na stronie:
» www.izabela.kielczyk.pl