Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Aleksandra Krupska

seksuolog, psychoterapeutka, terapeutka par

Specjalizacja:

Jako seksuolog specjalizuję się w pracy z parami oraz osobami, które mają problemy w szeroko pojętej sferze relacyjnej i seksualnej. W szczególności zajmuję się utratą potrzeb seksualnych, problemami ze współżyciem, lękiem związanym z życiem seksualnym, czy utratą przyjemności w seksie oraz problemami relacyjnymi w związku.

Pracuję również terapeutycznie z osobami, które mają problemy z lękiem społecznym, czy nerwicami, a także będącymi w sytuacji kryzysowej takiej jak np.: rozwód, śmierć bliskiej osoby.

Jako coach specjalizuję się w pracy z klientami, którzy chcą poprawić swoje relacje z otoczeniem, a także takimi, którzy szukają nowych ścieżek rozwoju zawodowego, w szczególności związanych z rozwijaniem umiejętności zarządzania. Wspomagam również klientów w poprawie efektywności ich pracy oraz w realizowaniu zadań zespołowych, lub grupowych.

Wykształcenie:

Z wykształcenia jestem psychologiem, ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej na kierunku społeczna psychologia kliniczna, psychoterapeutą (4 letnie, podyplomowe szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo – behawioralnej w szkole psychoterpii: Cognitive Behavioral Therapy posiadającej rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją pracę poddaję superwizji.

Ukończyłam również szkolenie Profesjonalny Coach (akredytowany program przez ICF, przygotowujący do akredytacji na poziomie PCC) oraz z coachingu zespołowego i grupowego.

Uczestniczyłam w licznych kursach m.in. Studium przeciwdziałania krzywdzenia dzieci, Interwencja kryzysowa, Psychologia negocjacji kryzysowych. Stale doskonalę swój warsztat na licznych szkoleniach i konferencjach.

Doświadczenie:

Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w ośrodkach klinicznych: w szpitalu Wolskim na oddziele dziennym psychiatrycznym, szpitalu Orłowskiego w poradni seksuologii i patologii więzi międzyludzkich. Również miałam możliwość współpracowania z Komitetem Ochrony Praw Dziecka, gdzie prowadziłam m.in. warsztaty dla rodziców w kryzysie rozstania. Prowadziłam również działania profilaktyczne dla funkcjonariuszy Służby Więziennej w Zakładzie Opieki Zdrowotnej.

W swojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi i towarzyszenie im w ich rozwoju, odważnie przy tym łącze różne formy pracy, dobierając różne metody biorąc pod uwagę czynniki osobowościowe klientów. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą. Prowadzę terapię indywidualną, grupową, pracuje z parami. Stale dążę do rozwoju swoich kompetencji i kwalifikacji, aby jak najlepiej wspierać swoich klientów w rozwoju i pokonywaniu wyzwań.

Prywatnie:

Czas wolny lubię spędzać na świeżym powietrzu, głównie ze swoimi psami, z którymi uprawiam sportowe pasienie owiec. Lubię podróżować, jeśli mam możliwość to wybieram drogi przeznaczone na napęd 4×4. Formy spędzania czasu wolnego stanowią dla mnie idealny sposób na regenerację.

Moje motto życiowe to: “Don’t wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect”

 

Terminy przyjęć

poniedziałki w godz. 15:00-21:00

czwartki w godz. 10:00 – 15:00

piątki w godz. 15:00 – 21:00