Anna Tabor

psycholog, psychoterapeuta, terapeuta uzależnień

Anna Tabor


Specjalizacja

Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną osób dorosłych. Zapraszam również na konsultacje osoby które używają substancji psychoaktywnych i zastanawiają się czy robią to w bezpieczny dla siebie sposób oraz ich bliskich, rodziny.
Pomagam osobom, które zmagają się z lękiem, obniżonym nastrojem, kryzysem osobistym i zawodowym, cierpią z powodu obniżonej samooceny, doświadczają trudności w relacjach z ważnymi dla siebie osobami.
Do psychoterapii zapraszam osoby, które mają kłopot z przeżywaniem i rozumieniem własnych emocji,chcą przyjrzeć się swojemu życiu, zrozumieć dotychczasowe doświadczenia, cierpią z powodu zagubienia, samotności, braku sensu w życiu.
Na konsultacje zapraszam również rodziców, którzy przypuszczają, że ich dzieci mogą nadużywać substancji psychoaktywnych oraz osoby dorosłe wychowujace się w rodzinie z problemem uzależnienia.

Wyksztalcenie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, psychoterapeutą uzależnień. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskie w Lublinie. Ukończyłam dwa moduły Szkolenia Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.
Aktualnie jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra – rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Pracuje w nurcie humanistyczno – doświadczeniowym, w którym najważniejsza dla mnie jest bezpieczna, pełna akceptacji relacja z klientem.

Doświadczenie

Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ośrodku Leczenia Uzależnień dla Młodzieży, Hostelu Postrehabilitacyjnym dla osób uzależnionych. Odbyłam staże terapeutyczne w Ośrodkach Leczenia Uzależnień gdzie pracowałam z osobami dorosłymi i poznałam specyfikę uzależnienia od różnych substancji psychoaktywnych.
Prowadziłam terapię indywidualną w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie pomagałam osobom cierpiącym na zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, kryzysy osobiste.
Mój zawód to moja pasja dlatego systematycznie rozwijam swoje kompetencje. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących pomocy psychologicznej z zakresu przemocy domowej, dialogu motywującego, interwencji kryzysowej, treningu zastępowania agresji a także z obszaru wczesnej interwencji wobec młodzieży używającej substancji psychoaktywnych. Pracuje pod stałą superwizją.
Jestem certyfikowanym terapeuta programu “Candis”, który jest skierowany do użytkowników marihuany.
Psychoterapia dla mnie to towarzyszenie osobie w jej cierpieniu, lęku, troskach i radościach. To pełna akceptacji i szacunku relacja pozwalająca na odkrywanie siebie, przeżycie tego co
nieprzeżyte, zrozumienie tego co niezrozumiałe. Wierzę, że każdy człowiek ma w sobie potencjał i siłę, która odkrywana w bezpiecznych warunkach daje moc do kreowania swojego życia.
Zapraszam do spotkania osobiście, a także online.

Prywatnie

Jestem mamą dwuletniej córeczki. W wolnych chwilach czytam książki, uprawiam sport. Lubię odkrywać i zwiedzać nowe miejsca. Jestem miłośniczką greckiego słońca i włoskiej kuchni.

Anna Tabor

Prowadzi:

  • psychoterapia indywidualna

  • konsultacje uzależnień

Odbyte szkolenia:

  • dwa moduły Szkolenia Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie

  • w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra

  • certyfikowanym terapeuta programu “Candis”

Przyjmuje

  • soboty

Koszt sesji

  • psychoterapia indywidualna - 220 zł

  • konsultacja terapeuty uzależnień - 220 zł