Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Monika Rudy

seksuolog, terapeuta par

Specjalizacja

Specjalizuje się w krótko i długoterminowej terapii osób dorosłych. Prowadzę terapię indywidualną jak i terapię par. Pracuję z pacjentami doświadczającymi problemów seksualnych, parami, prowadzę edukację seksualną. Zajmuję się również poradnictwem psychologicznym, prowadzę psychoterapię indywidualną.

Pomagam osobom doświadczającym kryzysu, odczuwającym obniżenia nastroju, lęku, osamotnienia, mającym problemy w kontaktach interpersonalnych i podejmowaniu decyzji. W swojej pracy zawodowej prowadzę również diagnozę, wykonuję testy osobowości.

Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Seksuologii Klinicznej w Szkole Podyplomowej Seksuologii podlegającej pod Szkolę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam również szereg kursów doskonalących w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.

Doświadczenie

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Swoje doświdczenie zawodowe zaczęłam od stażu w Poradni Seksuologicznej i Patologii Międzyludzkich w Centrum Psychoterapii w Warszawie (Szpital Nowowiejski). Zajmowałam się terapią indywidualną osób doświadczających problemów natury seksualnej, uczestniczyłam w procesie diagnozy jak i sporządzania sądowych opinii seksuologicznych. Praktykowałam również na oddziale ogólno psychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie. Od czterech lat prowadzę prywatna praktykę.

Prywatnie

Mam 31 lat, jestem osobą ciepłą i pogodną. Moją pasją jest jazda konna, czynnie uczestniczę w zawodach skokowych. Posiadam również uprawnienia Instruktora Jazdy Konnej, pracuję z “młodymi” adeptami jeździectwa. Uwielbiam zwierzęta. Jestem początkującym hodowcą kotów rosyjskich niebieskich.

 

Terminy przyjęć

wtorki w godz. 17:00 – 21:30

 

Monika Rudy – ZnanyLekarz.pl

« powrót