Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Małgorzata Grudzińska (Szymankiewicz)

psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Specjalizacja

Specjalizuję się w pomocy psychologicznej dla osób dorosłych – prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną. Pracuję z osobami, które doświadczyły traumy, pochodzą z rodzin dysfunkcyjnych (np. alkoholowych) – mają doświadczenie odwrócenia ról w rodzinie, czyli parentyfikacji. Pomagam również osobom zmagającym się z zaburzeniami odżywiania oraz stanami depresyjnymi, a także mającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi, zaniżoną samoocenę, będących w  kryzysie.  Najbliższe jest mi podejście humanistyczno-egzystencjalne.

Pracuję pod stałą superwizją.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyłam specjalizację z psychoterapii, w ramach której szkoliłam się z zakresu pomocy psychologicznej, podstaw terapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych, seksuologii, psychopatologii, psychologii klinicznej i elementów psychiatrii. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego, profesjonalnego kursu psychoterapeutycznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie rekomendowanym i akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zdobywałam, m.in. w trakcie staży w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Klinicznym oddziale psychiatrycznym; na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Mazowieckim Centrum Zdrowia w Pruszkowie; podczas ćwiczeń z psychiatrii w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym. Byłam także koterapeutką w Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

W Pracowni Psychorozwoju Kielczyk odpowiadam również za sprawy organizacyjne i rozwojowe.

Prywatnie

Czas wolny lubię spędzać z rodziną i przyjaciółmi. Jestem miłośniczką podróży i górskich wypraw. Czerpię wiele inspiracji z dobrych książek i ambitnego kina, które pozostawiają więcej pytań, niż odpowiedzi.

 

Terminy przyjęć

poniedziałki w godz. 10:00 – 16:00

wtorki w godz. 10:00 – 16:00

środy w godz. 10:00 – 16:00

czwartki w godz. 10:00 – 16:00

piątki w godz. 10:00 – 13:00