Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Katarzyna Serafin-Skrzetuska

psycholog dzieci i młodzieży, psychoterapeuta

Specjalizacja

Zajmuję się kompleksowym wsparciem psychologicznym oraz terapią dzieci i młodzieży, prowadzę konsultacje dla rodziców.

Pracuję z dziećmi doświadczającymi trudności emocjonalnych, z mutyzmem, zaburzeniami związanymi z lękiem, trudnościami w radzeniu sobie ze stresem i relacjami z rówieśnikami, zaburzeniami zachowania, autyzmem, Zespołem Aspergera oraz trudnościami w adaptacji i nauce w przedszkolu i szkole. W pracy terapeutycznej stosuje model zintegrowany, łączący metody z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, systemowej i psychodramy.

Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologii KUL, realizowałam specjalizacje psychologii klinicznej i psychoterapii oraz psychologii edukacji i komunikacji. Szkolę się ramach Całościowego Kursu Psychoterapii pod kier. dr hab. Cechnickiego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem w procesie certyfikacji na asystenta psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy. Odbywam staż kliniczny w ośrodku terapii rodzin. Brałam udział w licznych szkoleniach z zakresu psychologii i rozwoju dziecka.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach oświatowych, centrach terapeutycznych, w Specjalistycznej Poradni dla Rodzin, Poradni Zdrowia Psychicznego i Uzależnień, fundacjach oraz ośrodkach pomocy społecznej. Prowadzę konsultacje psychologiczne i wychowawcze, poradnictwo psychologiczne, warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców i nauczycieli oraz treningi umiejętności społecznych.Mam 5 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzicami.
 

Prywatnie

Uwielbiam spotkania z ludźmi, miasta i morza, szczególnie Morze Śródziemne. Fascynuje mnie piękno sztuki użytkowej i architektury, literatura i medytacja. Cenię szacunek i zaangażowanie.

Terminy przyjęć

czwartki w godz. 16:00 – 21:00