Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

dr n. społ. Karolina Małek

psycholog, psychoterapeuta, terapeuta par

Specjalizacja

Prowadzę psychoterapię par. Specjalizuję się w pracy z osobami, które doświadczają w związku braku porozumienia, konfliktów  i silnych, trudnych uczuć. Pomagam parom zrozumieć jake są źródła  towarzyszącego im kryzysu a także szukać sposobów na rozwój  ich relacji.  Pracuję także z parami/małżeństwami  w sytuacji rozstania.

Prowadzę również poradnictwo wychowawcze dla rodziców.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyłam specjalizację Psychologia Wychowawcza Stosowana. Z Uczelnią związana jestem do dziś, kończąc pracę nad rozprawą doktorską. Ukończyłam Studium Terapii Rodziny Stowarzyszenia OPTA. Obecnie uczestniczę w seminariach szkoleniowych i superwizjach prowadzonych przez specjalistów psychoterapii par z Tavistock Clinic w Londynie.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog w gimnazjum, specjalista pracy z rodziną w Ośrodku Reintergracji Rodziny i Wsparcia Dziennego. Pracowałam równiez z rodzinami zastępczymi i adopcyjnymi, pomagając opiekunom rozumieć szczególne trudności ich dzieci.

Od 2010 r. pracuję jako psychoterapeutka par i rodzin w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej dz.Wawer.

W swojej pracy z parami czerpię zarówno z podejścia systemowego, jak i nurtów psychodynamicznych, co pozwala głębiej rozumieć procesy i trudności zachodzące w relacji dwojga partnerów. Pracuję pod regularną superwizją.

Prywatnie

Prywatnie jestem mężatką, mamą trojga dzieci. W nielicznych wolnych chwilach czytam, biegam i szyję. Pasjonuje mnie również antropologia kulturowa i entografia.

 

Terminy przyjęć:

poniedziałki w godz. 16:00 – 21:00

środy w godz. 10:00-13:00