Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Agnieszka Gutkiewicz

psycholog, psychoterapeuta

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko i długoterminowej terapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuję z osobami doświadczającymi problemów lękowych i depresji, a także z osobami z niską samooceną. Pomagam poprawiać relacje z innymi ludźmi i radzić sobie w sytuacji zmian życiowych i kryzysów.

Mam doświadczenie zarówno w pracy ze studentami stojącymi przed problemem wyboru drogi życiowej jak i z osobami dojrzałymi, które pragną lepiej radzić sobie z niepokojami i stresami. W pracy korzystam z technik terapii schematu i mindfulness.

Wykształcenie

Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 15 lat pracuję jako psycholog w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Ukończyłam 4-letni kurs psychoterapii w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej współpracującej z Oxford Cognitive Therapy Center.

Doświadczenie

Od kilku lat prowadzę psychoterapię krótko i długoterminową, zajmuję się interwencją kryzysową, pomagam osobom przeżywającym doświadczenie choroby i niesprawności. Pracuję w  Szpitalu Wolskim w Warszawie.

Prywatnie

Jestem entuzjastką podróży, ciekawią mnie zarówno wyprawy kajakowe rzekami Mazowsza jak i dalekie egzotyczne kraje. Uprawiam jogę. Interesuję się muzyką klasyczną.

 

Terminy przyjęć

środy w godz. 16:00 – 21:00

czwartek w godz. 16:00 – 21:00

 

« powrót