strona tymczasowa - przepraszamy za utrudnienia

Zasady pracyw czasie epidemii

Konsultacje i sesje psychoterapeutyczne odbywają się zarówno stacjonarnie jak i on-line. Prosimy wybrać opcję odpowiednią dla siebie biorąc pod uwagę swój stan zdrowia, poczucie bezpieczeństwa i możliwości (m.in. komfortowe miejsce na sesję on-line). O sposobie pracy danego terapeuty można dowiedzieć się w rejestracji pod nr tel. 606 259 138.

Dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo w czasie epidemii koronawirusa wprowadzamy następujące zasady pracy i przebywania w placówce:

Zasady higieny

W sesjach na żywo mogą uczestniczyć osoby, które nie miały w ostatnich 2ch tygodniach symptomów chorobowych; podwyższonej temperatury, kaszlu, kataru, ani nie miały kontaktu z osobami chorymi, potencjalnie zakażonymi oraz przyjeżdżającymi z innych krajów. W innym przypadku prosimy o umówienie sesji on-line.

Na terenie ośrodka są dostępne płyny odkażające. Należy z nich korzystać każdorazowo po przyjściu do placówki.

Przestrzeń placówki jest traktowana jako przestrzeń publiczna, a co za tym idzie obowiązują zasady używania maseczki ochronnej (lub przyłbicy).

Po każdej sesji pomieszczenie zostanie zdezynfekowane, przewietrzone oraz wymienione zostaną jednorazowe nakładki na fotele.

Jeżeli pogoda na to pozwala sesje będę prowadzone przy otwartym oknie.

Czas sesji

Prosimy o punktualne przychodzenie na sesje, by od razu wejść do gabinetu, a tym samym zminimalizować kontakt z innymi klientami placówki.

Sesje będą kończyć się punktualnie po 50 min (lub 80 min terapia par) by był czas na zdezynfekowanie pomieszczenia oraz jego przewietrzenie.

Płatności

Płatności prosimy dokonywać on-line klikając na przycisk na naszej stronie (można płacić kartą, blikiem, szybkim przelewem), by ograniczyć ruch w sekretariacie.
» JAK ZAPŁACIĆ» powrót