Konsultacje psychologiczne przez Skype Terapia przez Internet, psychoterapia on-line

skype

Konsultacje psychologiczne on-line kierujemy do osób, które z jakiś względów nie mogą odbyć sesji u nas w gabinecie, a czują potrzebę skonsultowania się z psychologiem.

psycholog skype terapia online

 

Psychoterapeuta, psycholog

Do kontaktu zapraszamy osoby, które mieszkają poza Warszawą lub poza Polską a chciałby by skorzystać z porad w profesjonalnej placówce psychologicznej. Nasza placówka skupia się na terapii stacjonarnej, pracują u nas wykwalifikowani, doświadczeni psycholodzy pod stałą superwizją. Konsultacje on-line są prowadzone z zachowaniem takich samych zasad jak w gabinecie terapeutycznym. Komunikujemy się za pośrednictwem komunikatora Skype przesyłając obraz i dźwięk.

Taka forma pomocy może być cenna także, jeżeli nie masz odwagi przyjść do nas do placówki. Rozmowy on-line są całkowicie anonimowe i dyskretne. Sesje odbywają się w zamkniętym gabinecie, a jedyną różnicą jest to, że rozmawia i widzi Cię poprzez ekran komputera.

Seksuolog

Oferujemy także konsultacje online prowadzone przez seksuologa. Problemy seksuologiczne mogą być wstydliwe i przyjście do placówki może być krępujące. Sesje skype zapewniają całkowitą dyskrecję. Możesz umówić się w dogodnym dla Ciebie terminie, kiedy to jesteś sam w domu. Seksuolog odbiera rozmowy w zamkniętym gabinecie. Są one całkowicie dyskretne.

A otrzymujesz poradę i konsultację – taką jak w gabinecie.

Konsultacje on-line mogą też być początkiem terapii – pozwalają przełamać niepokój związany z przyjściem do gabinetu i mogą być potem kontynuowane jako terapia już w gabinecie.

Psycholog dziecięcy

porady psycholog dziecięcy skypeWśród naszych terapeutów oferujących konsultacje jest też psycholog dziecięcy. Możesz zasięgnąć porady związanej z rozwojem dziecka, zapytać się o wszelkie problemy przy jego wychowywaniu, a także pozwolić zaobserwować dziecko w domu, podczas zabawy, interakcji z rodzicami. Pozwala to rodzicom pokazać dokładnie te zachowania dziecka, o których mogli by tylko porozmawiać w gabinecie.

Jest to idealne narzędzie diagnostyczne, pokazuje relacje między rodzicami a dzieckiem, a eliminuje zmienną zakłócającą jaką jest nieznana osoba – psycholog. Można skorzystać z takich samych porad jak w gabinecie – dowiedz się więcej

Co wyróżnia nasze konsultacje on-line

  • bezpieczna domowa atmosfera,
  • dyskrecja, sesje odbywają się w zamkniętych gabinetach
  • nie tracisz czasu na dojazd do placówki,
  • brak poczucia niepewności, skrępowania towarzysząca wizycie w placówce psychologicznej,
  • konsultacje są prowadzone przez doświadczonych terapeutów, na co dzień pracujących w naszej placówce psychologicznej
  • umawiasz się w dogodnym dla Ciebie terminie,
  • możesz zasięgnąć porady psychologa z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest łącze internetowe

Wymagania

  • komputer za zainstalowanym komunikatorem Skype (www.skype.com)
  • mikrofon i kamera

Zadzwoń (22) 810 07 46, zapytaj się o szczegóły!

Ceny (płatność w systemu PayPal):
Konsultacja online indywidualna (Skype) – 130 PLN / 50 min.
Konsultacja online dla par (Skype) – 180 PLN / 90 min.

Jak zamówić konsultację on-line
Zadzwoń (pon-pt 10:00-21:00) pod numer (22) 810 07 46
lub napisz na adres psychoterapia@psychoterapia-kielczyk.pl
Ustal dogodny termin konsultacji.
Otrzymasz potwierdzenie terminu wizyty oraz informację o sposobie dokonania płatności lub kliknij w przycisk poniżej i opłać sesję w systemu PayPal.

Płatność on-line (PayPal):


wybierz rodzaj i czas konsultacji:Można też wykonać tradycyjny przelew (prosimy o zlecenie przelewu min 2 dni przed konsultacją).
nr konta: 82 1090 1014 0000 0001 0750 8504
(dane do przelewu: Ypsilon Media Sp. z o.o., ul. Gocławska 11, 03-810 Warszawa)

Terapię prowadzą

Joanna Obuchowicz

pedagog, trener, psychoterapeuta

Specjalizacja

Prowadzę psychoterapię indywidualną krótko i długo terminową dorosłych i młodzieży oraz terapię par i małżeństw.

Posiadam doświadczenie w terapii osób, które borykają się z zaburzeniami emocjonalnymi, doświadczają trudności w kontaktach z ludźmi, cierpią z powodu zaburzeń nastroju, lęków, objawów nerwicowych, depresji, przeżywającymi konsekwencje negatywnej samooceny.

Pracuję z osobami, które doznały w dzieciństwie przemocy, nadużyć lub zaniedbań, wychowały się w rodzinach z problemami alkoholowymi. Kobietami w okresie rozrodczym, zmagającymi się z problemami podjęcia decyzji o ciąży jak również w okresie menopauzalnym, kiedy dotykają problemu „pustego gniazda” i końca aktywności zawodowej.

więcej

Agnieszka Gutkiewicz

psycholog, psychoterapeuta

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko i długoterminowej terapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuję z osobami doświadczającymi problemów lękowych i depresji, a także z osobami z niską samooceną. Pomagam poprawiać relacje z innymi ludźmi i radzić sobie w sytuacji zmian życiowych i kryzysów.

więcej

Marta Bogusławska-Michniak

psychoterapeuta, psycholog dziecięcy

Specjalizacja

Specjalizuje się w terapii długoterminowej osób dorosłych i pomocy psychologicznej dla rodzin.

Pracuję z dorosłymi osobami, które doświadczają trudności związanych z przeżywanym lękiem, niepewnością, niższą samooceną oraz nagłymi wydarzeniami w ich życiu (utratą pracy, żałobą, rozwodem).

więcej

Teresa Raczkowska

psychoterapeuta

Specjalizacja

Specjalizuję się w pomocy psychoterapeutycznej krótko i długoterminowej dla osób dorosłych, doświadczających zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychosomatycznych, uporczywego stresu, napięcia emocjonalnego, problemów w relacjach, trudności w rozwoju osobistym, niskiego poczucia własnej wartości, wewnętrznego chaosu, kryzysów i niepowodzeń życiowych związanych z różnymi etapami życiowymi np. rozwodem, chorobą , śmiercią bliskiej osoby, pragnących odnaleźć sens życia.

więcej

Monika Rudy

seksuolog, terapeuta par

Specjalizacja

Specjalizuje się w krótko i długoterminowej terapii osób dorosłych. Prowadzę terapię indywidualną jak i terapię par. Pracuję z pacjentami doświadczającymi problemów seksualnych, parami, prowadzę edukację seksualną. Zajmuję się również poradnictwem psychologicznym, prowadzę psychoterapię indywidualną.

więcej

Magdalena Pietrzak-Żelazko

psycholog, psychoterapeuta

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótkoterminowej terapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuję z osobami zmagającymi się z lękiem, depresją, traumą, kryzysem, doświadczającymi trudności w kontaktach z ludźmi, a także z osobami pragnącymi dążyć do własnego rozwoju.

więcej

Lidia Flis

psycholog, psychoterapeuta par, trener

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko- i długoterminowej terapii par/małżeństw, rodzin oraz terapii indywidualnej.

Pracuję z parami, które odczuwają spadek satysfakcji ze związku, często się kłócą, mają problemy w komunikacji i zrozumieniu uczuć/potrzeb partnera, borykają się z trudnymi wydarzeniami życiowymi lub znaczącymi zmianami.

więcej

Marta Zwierzchowska

psycholog, psychoterapeuta, terapeuta par, terapeuta uzależnień
(terapia także w języku niemieckim)

Specjalizacja

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz par. W terapii indywidualnej specjalizuję się w pracy z osobami pochodzącymi z rodzin dotkniętych uzależnieniem – tzw. Dorosłymi Dziećmi Alkoholików oraz osobami współuzależnionymi. Pracuję również z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych (narkotyki, alkohol), jak i dotkniętych uzależnieniami behawioralnymi (hazard, Internet itp.). Posiadam doświadczenie w pracy z osobami dotkniętymi przemocą domową, przeżywającymi trudności w relacjach, kryzysy życiowe czy żałobę.

więcej

Katarzyna Serafin-Skrzetuska

psycholog dzieci i młodzieży, psychoterapeuta

Specjalizacja

Zajmuję się kompleksowym wsparciem psychologicznym oraz terapią dzieci i młodzieży, prowadzę konsultacje dla rodziców.

Pracuję z dziećmi doświadczającymi trudności emocjonalnych, z mutyzmem, zaburzeniami związanymi z lękiem, trudnościami w radzeniu sobie ze stresem i relacjami z rówieśnikami, zaburzeniami zachowania, autyzmem, Zespołem Aspergera oraz trudnościami w adaptacji i nauce w przedszkolu i szkole. W pracy terapeutycznej stosuje model zintegrowany, łączący metody z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, systemowej i psychodramy.

więcej

Magdalena Zysiak

psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko- i długoterminowej terapii indywidualnej dorosłych.

Pomagam osobom, które: doświadczają trudności w relacjach z bliskimi osobami, czują się nierozumiane przez otoczenie; żyją w ciągłym napięciu, stresie; cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości; doświadczają kryzysu w życiu osobistym, zawodowym (rozwód, śmierć, narodziny dziecka, utrata/zmiana pracy, rozstanie).

więcej

Anna Kot-Mosakowska

psychoterapeutka, terapeutka par, coach, trenerka

Specjalizacja

Specjalizuję się w terapii dorosłych oraz młodych dorosłych, pracuję z relacjami między parą, małżeństwem, przyjaciółmi, pracownikami. Wspieram ludzi na drodze rozwoju osobistego pragnących odnaleźć swoją życiową ścieżkę, talenty, zrealizować marzenia oraz poznać samych siebie. Pomagam osobom doświadczającym stresu, stanów lękowych, nerwicowych, depresyjnych, zaburzeń snu, zaburzeń nastroju oraz osobom będącym w kryzysie życiowym, a także decydującym się na zamiany związane z pracą, karierą, związkiem.

więcej

Jakub Kielczyk

psychoterapeuta, terapeuta par, założyciel Pracowni

Specjalizuję się w terapii indywidualnej osób potrzebujących wsparcia w trudnych momentach życia, kryzysach, doświadczających problemów w relacjach z innymi ludźmi, odczuwających stany depresyjne i zaburzenia nastroju. Pracuję z osobami zaburzeniami lękowymi, doświadczającymi napadów panicznego lęku.

Zapraszam również osoby zastanawiające się nad zmianą zawodu, czy będące w przełomowych momentach życia. Pracuję także z parami chcącymi przyjrzeć się swojej relacji lub stojącymi przed różnymi życiowymi dylematami.

Zajmuję się tematyką związaną z niepłodnością, trudnościami w trakcie starań o dziecko oraz zbiegów in-vitro, a także wsparciem psychologicznym w trakcie procesu adopcyjnego. Do pracy w tych obszarach zapraszam szczególnie pary oraz mężczyzn.

więcej