Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Robert Olszak

psycholog, psychoterapeuta

Specjalizacja

Specjalizuję się w pomocy psychologicznej dla osób dorosłych. Pracuję w podejściu psychodynamicznym, doradzam w trudnych sytuacjach, prowadzę grupy interpersonalne, podejmuję interwencje kryzysowe oraz negocjacje kryzysowe.

Wykształcenie

Jestem absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Wydziale Psychologii, specjalizacja Psychologia Kliniczna. Podczas studiów ukończyłem moduły, które pomagają mi w pracy z klientem: Seksuologia kliniczna, Interwencja kryzysowa, pomoc pacjentowi głęboko zaburzonemu psychicznie. Po zakończeniu studiów ukończyłem kursy: Kontakt w Sytuacji Pomagania prowadzony przez Laboratorium Psychoedukacji oraz I stopień Terapii Skoncentrowanej na rozwiązania w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyłem czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałem w Środowiskowym Domu Samopomocy, gdzie zajmowałem się osobami z niepełnosprawnością intelektualną, ponadto prowadziłem grupę interpersonalną dla terapeutów pracujących w ośrodku oraz dla pacjentów w Klinice Psychiatrii Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

Prywatnie

Mam córeczkę, która zapełnia mi większość wolnego czasu, a w wolnych chwilach zajmują mnie bez reszty nowe technologie.

Terminy przyjęć:

wtorki w godz. 10:00 – 21:00

środy w godz. 15:00 -21:00

 

Robert Olszak – ZnanyLekarz.pl

« powrót