Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Małgorzata Szymankiewicz

psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Specjalizacja

Specjalizuję się w pomocy psychologicznej dla osób dorosłych. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz współprowadzę grupę terapeutyczną dedykowaną Dorosłym Dzieciom Alkoholików. Najbliższe jest mi podejście humanistyczno-egzystencjalne.

Pracuję pod stałą superwizją.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyłam specjalizację z psychoterapii, w ramach której szkoliłam się z zakresu pomocy psychologicznej, podstaw terapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych, seksuologii, psychopatologii, psychologii klinicznej i elementów psychiatrii. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego, profesjonalnego kursu psychoterapeutycznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie rekomendowanym i akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zdobywałam, m.in. w trakcie staży w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Klinicznym oddziale psychiatrycznym; na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Mazowieckim Centrum Zdrowia w Pruszkowie; podczas ćwiczeń z psychiatrii w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym. Byłam także koterapeutką w Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

W Pracowni Psychorozwoju Kielczyk odpowiadam również za sprawy organizacyjne i rozwojowe.

Prywatnie

Czas wolny lubię spędzać z rodziną i przyjaciółmi. Jestem miłośniczką podróży i górskich wypraw. Czerpię wiele inspiracji z dobrych książek i ambitnego kina, które pozostawiają więcej pytań, niż odpowiedzi.