Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Magdalena Zysiak

psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko- i długoterminowej terapii indywidualnej dorosłych.

Pomagam osobom, które: doświadczają trudności w relacjach z bliskimi osobami, czują się nierozumiane przez otoczenie; żyją w ciągłym napięciu, stresie; cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości; doświadczają kryzysu w życiu osobistym, zawodowym (rozwód, śmierć, narodziny dziecka, utrata/zmiana pracy, rozstanie).

Pracuję również z osobami, które często doświadczają lęku; mają nawracające problemy zdrowotne; doświadczają stanów depresyjnych; mają trudności w określeniu swoich potrzeb i celów oraz w ich realizacji.

Stale superwizuję moją pracę.

Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyłam Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Następnie ukończyłam Akademię Rozwoju Kompetencji Trenerskich w Ośrodku INTRA. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia Intra.

Ukończone kursy:

„Doświadczanie a psychoterapia”, konferencja zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA

Psychoterapia psychoz schizofrenicznych, zajęcia warsztatowo-seminaryjne zorganizowane przez Ośrodek INTRA

„Praca z ciałem – integracja osiągnięć Ericssona i Feldenkreisa”, trening zorganizowany przez Polski Instytut Ericksonowski

Konferencja „Psychologia dla biznesu” zorganizowana przez Ośrodek INTRA

Zaburzenia w komunikacji interpersonalnej, warsztat zorganizowany przez Ośrodek INTRA

Doświadczenie

Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy psychologicznej. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam m.in.: w Psychiatrycznym Oddziale Dziennym Szpitala Bródnowskiego, w poradni telefonicznej 116 111 dla dzieci i młodzieży w Fundacji Dzieci Niczyje. Prowadziłam również psychoterapię indywidualną dla osób chorych na schizofrenię w Środowiskowym Domu Samopomocy na Żoliborzu. Współpracowałam m.in. z: Centrum Profilaktyki i Psychoedukacji Szkolnej, Instytutem Treningu Metodycznego, Ośrodkiem INTRA.

W ramach własnej działalności prowadziłam szkolenia, coaching indywidualny i zespołowy dla firm. Realizowałam programy coachingowe, warsztaty i szkolenia z zakresu: przywództwa, zarządzania, asertywności, komunikacji, radzenia sobie ze stresem, zarządzania sobą w czasie, umiejętności menedżerskich, profilaktyki przemocy i uzależnień, autoprezentacji, integracji. Zajęcia prowadziłam dla: pracowników firm rodzinnych i międzynarodowych, studentów, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych.

Prywatnie

Jestem żoną i mamą. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki, zwłaszcza na żywo oraz trenować pilates.

 

Terminy przyjęć

poniedziałki w godz. 17:00-21:00

wtorki w godz. 11:00-15:00

piątki w godz. 16:00 – 21:00