Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Jakub Kielczyk

psychoterapeuta i facylitator grup, założyciel Pracowni

Specjalizuję się w terapii indywidualnej osób potrzebujących wsparcia w trudnych momentach życia, kryzysach, doświadczających problemów w relacjach z ludźmi, stanach depresyjnych, zaburzeń nastroju oraz będącymi w przełomowych momentach życia, zmianie zawodu, problemach w związku, czy w pracy. Interesuje mnie praca ze snami i symptomami chorobowymi.

Prowadzę warsztaty z pracy z ciałem i grupy. Zajmuję się tematyką związaną z niepłodnością, trudnościami w trakcie starań o dziecko, zbiegów in-vitro i wsparcie w procesie adopcyjnym.

Wykształcenie

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Szkolenie psycho- terapeutyczne w Studium Psychoterapii Psychologii Procesu, a obecnie w procesie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu. Ukończyłem kursy pracy z ciałem „Ciało w procesie terapeutycznym” i „Focusing” w Ośrodku Intra certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Uczestniczyłem w wielu kursach związanych z pracą z ciałem, ruchem, mindfullness, focusing, pracą z grupami i z parami w konflikcie.

Doświadczenie

Moje doświadczenie opiera się na wieloletniej pracy na poziomie osoby organizującej i zarządzającej pracą Pracowni. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałem w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii im. Waleriana Łukasińskiego, gdzie pracowałem z osobami z zaburzeniami psychicznymi przewlekle somatycznie chorymi, wymagającymi całodobowej opieki.

W swojej pracy korzystam z ideologii i podejścia humanistycznego, w oparciu o metodologię psychoterapii zorientowanej na proces, wykorzystując pracę w doświadczeniu, ze snami, symptomami fizycznymi. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Brałem udział w szkoleniach i spotkaniach z cyklu pracy ze światem WorldWork organizowanej przez Process Work Insitute.

Prywatnie

Mąż cudownej żony i tata wspaniałego syna. Uwielbiam góry, wspinaczkę, zimą – narty, miłośnik motoryzacji, koszykarz-amator.