Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Jakub Kielczyk

założyciel Pracowni, terapeuta i facylitator w trakcie szkolenia

Założyciel Pracowni Psychorozwoju. Jestem terapeutą i facylitatorem w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii Psychologii Procesu i certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu. Uczestniczyłem w wielu kursach związanych z pracą z ciałem, ruchem, mindfullness, focusing, pracą z grupami i z parami w konflikcie. Brałem udział w szkoleniach i spotkaniach z cyklu pracy ze światem WorldWork organizowanej przez Process Work Insitute.

Prowadzę warsztaty z pracy z ciałem i grupy wsparcia. Zajmuję się tematyką związaną z niepłodnością, trudnościami w trakcie starań o dziecko, zbiegów in-vitro i procesem adopcyjnym.

Moje wcześniejsze doświadczenia są związane z branżą reklamową i IT. Pracowałem w szeroko pojętych „mediach”, jako projektant graficzny, przez 10 lat prowadziłem agencję reklamową później interaktywną tworząc projekty i systemy na potrzeby małych i dużych kampanii.

Wykształcenie

Ukończyłem studia techniczne na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, tytuł magistra inżyniera Automatyki i Robotyki o specjalizacji Techniki Multimedialne. Wraz z utworzeniem Pracowni Psychorozwoju w 2009 roku zaczęła się moja przygoda z psychologią, która zaowocowała porzuceniem przeze mnie dotychczasowej drogi i zajęcie się psychologią oraz rozpoczęciem szkolenia psychoterapeutycznego.

Obecnie jestm w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii Psychologii Procesu i certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu. Ukończyłem kursy pracy z ciałem „Ciało w procesie terapeutycznym” i „Focusing” w Ośrodku Intra certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie

Moje doświadczenie opiera się na wieloletniej pracy na poziomie osoby organizującej i zarządzającej pracą Pracowni. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałem w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii im. Waleriana Łukasińskiego, gdzie pracowałem z osobami z zaburzeniami psychicznymi przewlekle somatycznie chorymi, wymagającymi całodobowej opieki.

W swojej pracy korzystam z ideologii i podejścia humanistycznego, w oparciu o metodologię psychoterapii zorientowanej na proces, wykorzystując pracę w doświadczeniu i pracę z kanałem czuciowym (ciała). Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Prywatnie

Mąż cudownej żony i tata wspaniałego syna. Uwielbiam góry, wspinaczkę, fascynuje mnie motoryzacja, amator-koszykarz.