Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Ewa Dębicka

psychoterapeutka, psycholog dzieci i młodzieży

Specjalizacja

Specjalizuję się w psychologii rozwoju dziecka. Od kilku lat prowadzę indywidualną terapię dzieci z zaburzeniami rozwoju, zachowania, trudnościami emocjonalnymi, depresją, zaburzeniami lękowymi, odżywaniania, dysocjacyjnymi, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, Zespołem Aspergera, ADHD, mutyzmem wybiórczym, niepełnosprawnością fizyczną, dziećmi sprawiającymi trudności wychowawcze czy nieśmiałymi, z obniżonym poczuciem własnej wartości.


Prowadzę też zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży w wieku 5-18 lat – Trening Umiejętności Społecznych, dramy, zajęcia integracyjne, zajęcia ogólnorozwojowe, dogoterapia.

Specjalizuje się w psychoterapii poznawczo – behawioralnej osób dorosłych i pomocy psychologicznej dla rodzin. Pracuję z osobami, które doświadczają trudności związanych z przeżywanym lękiem, smutkiem, brakiem energii, niższą samooceną oraz nagłymi wydarzeniami w życiu, żyjących w stresie. Prowadzę także terapię dla osób z zaburzeniami lękowymi, depresją, zaburzeniami osobowości, odżywiania, zaburzeniami psychicznymi, trudnościami w relacjach.

Prowadzę konsultację z rodzicami w sprawie trudności z dziećmi, konsultację poprzez Skype’a, diagnozuję oraz wystawiam opinie psychologiczne.

 

Wykształcenie

Ukończyłam psychologię, jestem w trakcie studiów podyplomowych w psychoterapii poznawczo – behawioralnej prowadzonych przez Uniwersytet SWPS.

Ukończyłam kurs Integracji Sensorycznej I stopnia, kurs dogoterapii i wiele staży, szkoleń związanych z pracą z dziećmi i młodzieżą. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach związanych ze zdrowiem psychicznym dzieci i dorosłych.

 

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w szpitalach psychiatrycznych, ośrodkach dla młodzieży, szkołach podstawowych, przedszkolach, fundacjach oraz w prywatnym gabinecie prowadząc terapię osób dorosłych, rodzin i dzieci.

Mam doświadczenie w prowadzeniu diagnozy rozwoju dziecka i pomocy psychologicznej dla rodziców.

 

Prywatnie

Moją pasją są podróże i psiaki. W wolnych chwilach gram w tenisa.

 

Terminy przyjęć

czwartki w godz. 15:00 – 21:00