Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Anna Kot-Mosakowska

psychoterapeutka, terapeutka par, coach, trenerka

Specjalizacja

Specjalizuję się w terapii dorosłych oraz młodych dorosłych. Pracuję z parami, małżeństwami, przyjaciółmi, współpracownikami. Pomagam parom, które doświadczają konfliktu, trudnych uczuć, kryzysu w związku, zdrady, choroby, chcą podjąć różne decyzje dotyczące rozstania, powrotu, posiadania dzieci itp. Pomagam osobom z niską samooceną, silnym krytykiem wewnętrznym, osobom nie radzącym sobie ze złością, lękiem, niepewnością, silnym stresem, a także osobom doświadczającym stanów nerwicowych, depresyjnych, zaburzeń snu, zaburzeń nastroju, będącym w kryzysie życiowym. Bliska mi jest praca ze snami oraz z symptomami chorobowymi.

Moje wykształcenie mgr farmacji i wieloletnia współpraca z placówkami medycznymi dają mi wiedzę o różnych terapiach medycznych, które uzupełniają moją pracę psychoterapeutyczną.

Pracuję także jako life coach oraz coach kariery, pomagając określać i osiągać własne cele życiowe i zawodowe. Zapraszam osoby skupione na swojej pracy, które pragną pomóc sobie w trudnościach związanych z karierą, zarabianiem, zmianą pracy, rozpoznaniem swojego potencjału. Wspieram ludzi na drodze rozwoju osobistego pragnących odnaleźć swoją życiową ścieżkę, talenty, zrealizować marzenia oraz poznać samych siebie.

 

Wykształcenie i doświadczenie

Szkolenie metodą psychologii zorientowanej na proces rozpoczęłam w 2006 roku i kontynuuję ten kierunek pracy i nauki jako wiodącą ścieżkę rozwoju zawodowego i osobistego. W drugiej fazie programu licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, którego jestem członkinią (obecnie jestem także w Zarządzie Towarzystwa), otrzymałam rekomendacje do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, wydziału farmacji . Od 2007 roku jestem certyfikowanym coachem International Coaching Community i mam za sobą pracę z klientami indywidualnymi, współpracę z klientami biznesowymi oraz organizacjami pozarządowymi, m.in. w programach aktywizacji zawodowej kobiet. Ukończyłam również roczną Szkołę Treningu Grupowego oraz  trening interpersonalny. Szkoliłam się także w Focusingu organizowanym przez British Focusing Association.

Ukończyłam szkolenie oraz praktyki obejmujące pracę z osobami w stanach śpiączki oraz apalicznych i  ich rodzinami. Odbyłam także wielomiesięczny staż pracy z ludźmi z diagnozami psychiatrycznymi. Oba staże pod kierunkiem Artura Uranta i superwizją dr Bogny Szymkiewicz. Moimi nauczycielami, oprócz nauczycieli PTPP, są także rdzenni nauczyciele z różnych stron świata, m.in. Peru, Tuwy, Kaukazu, Meksyku oraz sama Przyroda.

 

Prywatnie

Jestem mężatką, mam dwoje dzieci, syna i córkę oraz dwa koty. Uwielbiam przyrodę, zwierzęta, drzewa, dzieci, taniec, aktywny wypoczynek o każdej porze roku (narty, rowery, żeglarstwo). Na co dzień staram się cieszyć drobiazgami, dostrzegać wokół siebie piękno i magię

 

Terminy przyjęć

poniedziałki w godz. 9:00 – 16:00

środy  w godz. 13:00 – 21:00

piątki w godz. 14:00 – 21:00