Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Anna Kot-Mosakowska

Psychoterapeutka, terapeuta par, coach, trenerka

Specjalizacja

Specjalizuję się w terapii dorosłych oraz młodych dorosłych, pracuję z relacjami między parą, małżeństwem, przyjaciółmi, pracownikami itp. Wspieram ludzi na drodze rozwoju osobistego pragnących odnaleźć swoją życiową ścieżkę, talenty, zrealizować marzenia oraz poznać samych siebie.

Pomagam osobom doświadczającym stresu, stanów lękowych, depresyjnych, zaburzeń snu, zaburzeń nastroju oraz osobom będącym w kryzysie życiowym, a także decydującym się na zamiany związane z pracą, karierą, związkiem.

Bliska mi jest praca ze snami oraz z symptomami chorobowymi. Moje wykształcenie mgr farmacji i wieloletnia współpraca z placówkami medycznymi dają mi wiedzę o różnych terapiach medycznych, które uzupełniają moją wiedzę kliniczną.

Pracuję także jako life coach oraz coach kariery, pomagając określać i osiągać własne cele życiowe i zawodowe.

Wykształcenie

Ukończyłam Akademię Medyczną, wydział farmaceutyczny w Warszawie. Jestem psychoterapeutką psychologii zorientowanej na proces (członkowstwo oraz superwizje w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu). Obecnie jestem także w zarządzie PTPP. Jestem certyfikowanym coachem International Coaching Community. Ukończyłam również roczną szkołę treningu grupowego szlifując swoje umiejętności trenerskie.

Doświadczenie

Pracuję z ludźmi od 2006 roku jako psychoterapeutka, coach oraz trenerka. Wcześniej przez wiele lat pracowałam w korporacjach oraz firmach szkoleniowych i coachingowych. Ukończyłam praktyki pracując z ludźmi w stanach śpiączkowych i apallicznych oraz ich rodzinami. Odbyłam także wielomiesięczny staż pracy z ludźmi z diagnozami psychiatrycznymi.

Prywatnie

Prywatnie jestem mężatką, mam dwoje dzieci, syna i córkę oraz dwa koty. Uwielbiam przyrodę, zwierzęta, dzieci, taniec, a także samotne spacery po lesie i obserwowanie ptaków i innych zwierząt.