Terapia dla studentów i doktorantów (89 PLN) sesje dla studentów i doktorantów

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty promocyjnej!

» Sesja indywidualna w cenie 89 PLN

Oferta obejmuje:

  • sesje w godzinach 10:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • konsultacje psychologiczne / psychoterapię indywidualną prowadzoną przez Małgorzatę Szymankiewicz lub Jakuba Kielczyka

 Uwaga: oferta nie obejmuje konsultacji/terapii w języku obcym.

poranna

Psychoterapia

Psychoterapia to forma terapii, gdzie najważniejszym aspektem jest kontakt pomiędzy terapeutą a klientem. Jest to proces, w którym w obecności terapeuty lepiej poznajesz i rozumiesz  samego siebie. Poznajesz swoje uczucia, emocje, myśli, potrzeby, doświadczasz tego co się z Tobą aktualnie dzieje . Dzięki zrozumieniu siebie i temu, że zajrzysz w swoje wnętrze, możesz dokonać realnych zmian w Swoim życiu, takich zmian, jakich naprawdę potrzebujesz.

Psychoterapia pomoże Ci gdy: masz obniżony nastrój, zaniżoną samoocenę, odczuwasz ciągły lęk i niepokój, czujesz że brak Ci ochoty do życia, nie potrafisz stworzyć satysfakcjonując związków, jesteś w żałobie, czujesz się wypalony zawodowo, znajdujesz się trudnej sytuacji życiowej, jesteś w trakcie lub po  rozwodzie, jesteś Dorosłym Dzieckiem Alkoholików (DDA), żyjesz z osobą uzależnioną, doświadczasz przemocy fizycznej, psychicznej w domu lub pracy i w każdych innych indywidualnych problemach, z którymi czujesz, że sam nie możesz sobie sam poradzić.

poranna2

Pomoc psychologiczna

Każdy z nas przeżywa w życiu trudniejsze chwile, porażki życiowe lub przykre zdarzenia. Są chwile gdy cierpimy nie tylko fizycznie, ale również emocjonalnie. Są to sytuacje kryzysowe, jednak sobie z nimi poradzimy zależy od tego jak je przeżyjemy. Tłumienie uczuć, może spowodować, że przez większość życia będziemy nieszczęśliwi i rozgoryczeni. Warto zatem  w tych trudnych momentach sięgnąć po profesjonalne wsparcie jakim jest pomoc psychologiczna.

Ta forma pomocy jest dla Ciebie jeśli, przeżywasz kryzys, trudną sytuację życiową lub stres związany z: nagła chorobą, nagłą utratą pracy, chorobą lub śmiercią bliskiej osoby, kryzysem wieku średniego, gwałtownym obniżonym nastojem bez wyraźnej przyczyny, nagłym wypadkiem losowym.

Psycholog, psychoterapeuta
89 PLN / 50 min (konsultacja psychologiczna / psychoterapia indywidualna)

Płatność: gotówka / karta

Jak się umówić
Zadzwoń (22) 810 07 46 / +48 606 259 138 lub napisz psychoterapia@kielczyk.pl
i powołaj się na konsultacje dla studentów i doktorantów