Warsztaty

Piknik z Bajką Adopcyjną – Ośrodek Adopcyjny TDP - 8.09.2018

Byliśmy obecni na sobotnim Pikniku z Bajką Adopcyjną organizowanym przez rodziców i pracowników Ośrodka Adopcyjnego TPD w Warszawie.

Na naszym stoisku na dzieci czekało malowanie buzi i rączek, rysowanie, malowanie, balonowe pieski oraz łakocie. Rodzice mieli okazję zapoznać się z ofertą naszego ośrodka i porozmawiać z naszą psycholog dziecięcą Ewą Dębicką.

Piknik miał miejsce w pięknych okolicznościach przyrody na terenie ośrodka NRZOZ Helenów. Na pikniku towarzyszyła nam słoneczna pogoda, dobre humory i mnóstwo atrakcji: loteria „Każdy Los Wygrywa”, mini zoo, przejażdżki konne, czytanie bajek, trampoliny, przedstawienie teatralne i animacje na scenie, aukcja podarowanych prac oraz ciepłe przekąski.
dav

więcej

ABC udanego związku – psychologiczny warsztat dla par - 12.05.2018

abc_udanego_zwiazku

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję psychologicznego warsztatu rozwojowego dla par, które chciałyby bardziej zatroszczyć się o swój związek i wspólną relację. Warsztat poprowadzi Lidia Flis – doświadczona psycholog i psychoterapeutka od lat pracująca z parami. Na warsztacie poruszone zostaną m.in. następujące tematy: wpływ rodziny pochodzenia na funkcjonowanie w związku; najczęstsze obszary konfliktowe w związku – przez co trzeba przejść, a przed czym się można ustrzec?; podstawy skutecznej komunikacji; płeć psychologiczna a przyjmowane role w parze; podstawy seksuologii – jak być w pełni usatysfakcjonowanym ze wspólnego życia seksualnego.

Data: 12.05.2018

Cena: 260 zł / para

Więcej informacji w zakładce “oferta” -> “warsztaty”

więcej

Kryzys w związku i co dalej…? – warsztat psychologiczny - 9.06.2018

warsztat_kryzys_w_zwiazku

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję psychologicznego warsztatu rozwojowego dla osób, które chciałyby lepiej radzić sobie w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych w relacji ze swoim partnerem / partnerką. Warsztat poprowadzi Lidia Flis – doświadczona psycholog i psychoterapeutka od lat pracująca z osobami indywidualnymi i parami. Na warsztacie poruszone zostaną m.in. następujące tematy: czym jest kryzys, jakie są najczęstsze obszary konfliktowe w w związku, metody pomocy i podstawy komunikacji asertywnej.

Data: 9.06.2018

Cena: 260 zł / para

Więcej informacji w zakładce “oferta” -> “warsztaty”

więcej

Terapia dla studentów i doktorantów (89 PLN) - sesje dla studentów i doktorantów

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty promocyjnej!

» Sesja indywidualna w cenie 89 PLN

Oferta obejmuje:

 • sesje w godzinach 10:00-16:00 od poniedziałku do piątku
 • konsultacje psychologiczne / psychoterapię indywidualną prowadzoną przez Małgorzatę Szymankiewicz lub Jakuba Kielczyka

 Uwaga: oferta nie obejmuje konsultacji/terapii w języku obcym.

poranna

Psychoterapia

Psychoterapia to forma terapii, gdzie najważniejszym aspektem jest kontakt pomiędzy terapeutą a klientem. Jest to proces, w którym w obecności terapeuty lepiej poznajesz i rozumiesz  samego siebie. Poznajesz swoje uczucia, emocje, myśli, potrzeby, doświadczasz tego co się z Tobą aktualnie dzieje . Dzięki zrozumieniu siebie i temu, że zajrzysz w swoje wnętrze, możesz dokonać realnych zmian w Swoim życiu, takich zmian, jakich naprawdę potrzebujesz.

Psychoterapia pomoże Ci gdy: masz obniżony nastrój, zaniżoną samoocenę, odczuwasz ciągły lęk i niepokój, czujesz że brak Ci ochoty do życia, nie potrafisz stworzyć satysfakcjonując związków, jesteś w żałobie, czujesz się wypalony zawodowo, znajdujesz się trudnej sytuacji życiowej, jesteś w trakcie lub po  rozwodzie, jesteś Dorosłym Dzieckiem Alkoholików (DDA), żyjesz z osobą uzależnioną, doświadczasz przemocy fizycznej, psychicznej w domu lub pracy i w każdych innych indywidualnych problemach, z którymi czujesz, że sam nie możesz sobie sam poradzić.

poranna2

Pomoc psychologiczna

Każdy z nas przeżywa w życiu trudniejsze chwile, porażki życiowe lub przykre zdarzenia. Są chwile gdy cierpimy nie tylko fizycznie, ale również emocjonalnie. Są to sytuacje kryzysowe, jednak sobie z nimi poradzimy zależy od tego jak je przeżyjemy. Tłumienie uczuć, może spowodować, że przez większość życia będziemy nieszczęśliwi i rozgoryczeni. Warto zatem  w tych trudnych momentach sięgnąć po profesjonalne wsparcie jakim jest pomoc psychologiczna.

Ta forma pomocy jest dla Ciebie jeśli, przeżywasz kryzys, trudną sytuację życiową lub stres związany z: nagła chorobą, nagłą utratą pracy, chorobą lub śmiercią bliskiej osoby, kryzysem wieku średniego, gwałtownym obniżonym nastojem bez wyraźnej przyczyny, nagłym wypadkiem losowym.

Psycholog, psychoterapeuta
89 PLN / 50 min (konsultacja psychologiczna / psychoterapia indywidualna)

Płatność: gotówka / karta

Jak się umówić
Zadzwoń (22) 810 07 46 / +48 606 259 138 lub napisz psychoterapia@kielczyk.pl
i powołaj się na konsultacje dla studentów i doktorantów

 

więcej

Wychowanie – nie lada wyzwanie - cykl warsztatów dla rodziców              (14 maja, 21 maja)

Zapraszamy na cykl  warsztatów pod tytułem „Wychowanie – nie lada wyzwanie”. 

 

warsztat_1

Mój przedszkolak

Drugie spotkanie dedykowane jest rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym.

14 maja (sobota) 

 • Rozwój
  Co warto wiedzieć o rozwoju psychofizycznym dziecka do 6 roku życia?
  Jak wspierać rozwój dziecka – zabawy, zajęcia dodatkowe.
 • Kary i nagrody
  Pomagają w wychowaniu czy przeszkadzają?
  Co w zamian?
 • Komunikacja
  Co robić gdy dziecko nie chce współpracować?
  Jak porozumiewać się w sposób skuteczny?
 • Gotowość szkolna
  Czym się charakteryzuje i jak ją rozwijać?

Godzina: 9.30-13.00

Cena: 90 zł

Adres: Pracownia Psychorozwoju Kielczyk, ul. Gocławska 11, Warszawa

Prowadzące: 

Marta Bogusławska psycholog dziecięcyMarta Bogusławska – psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, pracuje z rodzinami znajdującymi się w kryzysach wychowawczych i poszukującymi odpowiedzi na pytania związane z rozwojem dzieci

karolina_jaroszKarolina Jarosz – psycholog, psychoterapeuta, specjalizuje się w indywidualnej długoterminowej psychoterapii osób dorosłych oraz nastolatków, młodzieży

 

Partnerzy

informator_stolicylogo_baby_clinic

 

warsztat_5

Super uczeń

Na trzecie spotkanie zapraszamy rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

21 maja (sobota)

 • Rozwój
  Co warto wiedzieć o rozwoju psychofizycznym dziecka od 6 do 11 roku życia?
  Etapy rozwoju a funkcjonowanie w szkole
 • Samodzielność, edukacja
  Jak wspierać samodzielność dziecka?
  Jak chwalić dziecko?
  Jak mówić żeby dzieci się uczyły?
 • Granice
  Kontrola a zaufanie w kontekście bezpieczeństwa
  Jak organizować czas dziecka?
  Granice w wychowaniu – kto je wyznacza, czy możemy je zmieniać?

Godzina: 9.30-13.00

Cena: 90 zł

Adres: Pracownia Psychorozwoju Kielczyk, ul. Gocławska 11, Warszawa

Prowadzące:

monika szafraniec psychologo dzieci i młodzieżyMonika Szafraniec – psycholog dzieci i młodzieży, psychoterapeuta, psycholog szkolny, prowadzi terapię krótko- i długoterminową oraz konsultacje dla rodziców

 
karolina_jaroszKarolina Jarosz – psycholog, psychoterapeuta, specjalizuje się w indywidualnej długoterminowej psychoterapii osób dorosłych oraz nastolatków, młodzieży

 

Partnerzy

informator_stolicylogo_baby_clinic

Zgłoszenie na warsztaty:

Wypełnij formularz poniżej:
lub napisz maila psycholog@kielczyk.pl, zadzwoń tel. (22) 810 07 46, tel. kom. 606 259 138

Zgłaszam udział w warsztatach*
(można wybrać kilka przytrzymując klawisz Control):

*) pola są wymagane

Aby potwierdzić uczestnictwo prosimy o dokonanie w przeciągu pięciu dni opłaty w wysokości 90 zł
(za każdy płatny warsztat) na konto:

82 1090 1014 0000 0001 0750 8504
(Ypsilon Media Sp. z o.o., ul. Gocławska 11, 03-810 Warszawa)

z tytułem: opłata za warsztat [tytuł warsztatu, imię i nazwisko uczestnika]

więcej

Dzień Otwarty - 21 listopada 2015

 Dzień Otwarty w Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk

 

Pod koniec listopada w Pracowni Psychorozwoju Kielczyk odbył się Dzień Otwarty.

Współpracujący z nami psychoterapeuci tego dnia prowadzili bezpłatne wykłady i indywidualne konsultacje z wszystkimi chętnymi, którzy odwiedzili naszą placówkę.

Czym jest psychoterapia?

W ramach pierwszego wykładu, który prowadzili: Izabela Kielczyk, Robert Olszak, Lidia Flis i Teresa Raczkowska, uczestnicy mogli dowiedzieć się czym jest psychoterapia w rozumieniu każdego z nich, w jakiej sytuacji może pomóc oraz czy terapia jest bolesnym doświadczeniem. Z praktyki wynika, że rozpoczęcie psychoterapii najczęściej motywowane jest cierpieniem, w związku z czym rolą terapeuty jest udzielenie profesjonalnej pomocy, wsparcia, które w pierwszej kolejności ulży w bólu. Wszyscy terapeuci podkreślali rolę relacji między klientem a psychoterapeutą oraz znaczenie samorozwoju, który jest efektem pracy nad sobą.

 

Jak pracować i nie zwariować?

Izabela Kielczyk oraz Joanna Obuchowicz omówiły temat pracy zawodowej. Słuchacze mogli się dowiedzieć, że warto znać nasze osobowościowe predyspozycje zawodowe, zwiększamy bowiem wtedy szansę na zadowolenie i spełnienie w pracy. Izabela Kielczyk podzieliła się swoją wiedzą doradcy zawodowego. Opowiedziała o osobach, które zmieniają zawód w wieku nawet 40, 50 lat i że zdarza się, że klienci zmieniają pracę na mniej prestiżową ale taką, o której całe życie marzyli. Joanna Obuchowicz skupiła się na metodach radzenia sobie ze stresem – jak przekonywała wiele zależy od nas samych. Uczestnicy poznali kilka technik pozwalających nabrać dystansu do sytuacji stresogennych i dowiedzieli się jakie są sygnały nadchodzącego wypalenia zawodowego.

 

My rodzice

Ostatni wykład dotyczący wychowania dzieci cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jak widać mimo ogromnej ilości dostępnych książek, poradników i programów dotyczących dzieci, rodzice wciąż mają wiele wątpliwości i pytań. W części dotyczącej tematu jak reagować na wybuchy złości, uczestnicy dowiedzieli się, że warto pozwolić dziecku na swobodne wyrażanie uczuć, także tych „negatywnych”. Zaakceptowanie trudnych uczuć dziecka i pozwolenie im na wybrzmienie, spowoduje, że ich przebieg będzie znacznie łagodniejszy, a dziecko poczuje się zrozumiane, co z kolei buduje głęboką więź z rodzicem.

 

Dziękujemy uczestnikom za udział w Dniu Otwartym!

fbZapraszamy do polubienia naszego profilu na facebook’u, na którym będziemy zamieszczać informacje o kolejnych organizowanych wydarzeniach.

 


 

 

Terapeuci

Podczas całego Dnia Otwartego można było spotkać i porozmawiać z następującymi terapeutami:

izabela_kielczyk
Izabela Kielczyk

dyrektor Pracowni
psycholog, psychoterapeuta
Dobry psycholog Warszawa
Joanna Obuchowicz

psycholog, psychoterapeuta
Teresa Raczkowska psychoterapeuta Warszawa
Teresa Raczkowska

psychoterapeuta
Psycholog w Warszawie
Robert Olszak

psycholog, psychoterapeuta
Karolina Jarosz psycholog
Karolina Jarosz

psycholog, psychoterapeuta
dzieci i młodzieży
Psycholog dziecięcy, terapia dzieci w Warszawie
Marta Bogusławska

psycholog dziecięcy
psychoterapeuta

Lidia Flis

psycholog
psychoterapeuta par
marta_kosinska
Marta Kosińska
psycholog, psychoterapeuta

 

więcej

Pomoc w adopcji, in-vitro, przy staraniach o dziecko - pomoc psychologiczna

Rozpoczynamy specjalizację pomocy psychologicznej dla par starającymi się o adopcję, dla par już będącymi rodzicami adopcyjnymi oraz dla dzieci adopcyjnych. Nasi psycholodzy dziecięcy pomogą Wam na każdym etapie rozwoju Waszego dziecka, od niemowlaka, poprzez przedszkolaka po wiek szkolny i bunt nastoletni. Pomagamy także parom, kobietom i mężczyznom, którzy nie mogą mieć dzieci biologicznych i po niedanych próbach in vitro.

Zapraszamy!

więcej

Terapia ruchem i tańcem - wkrótce ruszamy z ruchem i tańcem w terapii - szczegóły wkrótce

Od czerwca ruszamy z terapią ruchem i tańcem prowadzone przez psychologa i mistrzynię tanga argentyńskiego – zapraszamy wkrótce po szczegóły!

więcej

Terapia w języku angielskim i hiszpańskim - zapraszamy także pary międzykulturowe

Terapia en Inglés en español

W naszym ośrodku prowadzimy terapię po angielsku i hiszpańsku.

Psicóloga, terapeuta English, español

Terapia jest prowadzona przez Panią
Melissę Hernández Jaczewską

Pani Melissa prowadzi terapię indywidualną, wsparcie psychologiczne dla obokrajowców, którzy z powodów zawodowych lub osobistych mieszkają lub przenoszą się do Polski.

Prowadzi również terapię dla par, specjalizuje się w terapii par międzykulturowych, gdy partnerzy posługują się różnymi językami: hiszpańskim, angielskim lub polskim.

» więcej informacji

Koszt:

terapia indywidualna / konsultacja (hiszpański, angielski): 180 PLN / 60 minut
terapia par (hiszpański, angielski): 250 PLN / 90 minut

Zapisy:
tel. +48 22 810 07 46
mobile: +48 606 259 138
e-mail: psychoterapia@psychoterapia-kielczyk.pl

więcej