Terapia dla studentów i doktorantów (89 PLN) sesje dla studentów i doktorantów

Jesteś studentem lub doktorantem? Skorzystaj ze swojej zniżki!

» Sesja indywidualna w  cenie 89 PLN przez cały okres terapii

» NA START: pakiet 3 pierwszych konsultacji w cenie 150 PLN (3 x 50min)

Uwaga: konsultacje opłacone w ramach pakietu muszą odbyć się w ciągu miesiąca od daty pierwszego spotkania

Oferta obejmuje:

  • sesje w godzinach 10:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • konsultacje psychologiczne / psychoterapię indywidualną prowadzone przez Jakuba Kielczyka
    lub Aleksandrę Krupską

 Uwaga: Zniżka obowiązuje przy okazaniu ważnej legitymacji studenckiej

 

poranna

Psychoterapia

Psychoterapia to forma terapii, gdzie najważniejszym aspektem jest kontakt pomiędzy terapeutą a klientem. Jest to proces, w którym w obecności terapeuty lepiej poznajesz i rozumiesz  samego siebie. Poznajesz swoje uczucia, emocje, myśli, potrzeby, doświadczasz tego co się z Tobą aktualnie dzieje. Dzięki zrozumieniu siebie i temu, że zajrzysz w swoje wnętrze, możesz dokonać realnych zmian w Swoim życiu, takich zmian, jakich naprawdę potrzebujesz.

Psychoterapia pomoże Ci gdy: masz obniżony nastrój, zaniżoną samoocenę, odczuwasz ciągły lęk i niepokój, czujesz że brak Ci ochoty do życia, nie potrafisz stworzyć satysfakcjonując związków, jesteś w żałobie, znajdujesz się trudnej sytuacji życiowej, jesteś Dorosłym Dzieckiem Alkoholików (DDA), żyjesz z osobą uzależnioną, doświadczasz przemocy fizycznej, psychicznej w domu lub pracy i w każdych innych indywidualnych problemach, z którymi czujesz, że sam nie możesz sobie sam poradzić.

poranna2

Pomoc psychologiczna

Każdy z nas przeżywa w życiu trudniejsze chwile, porażki życiowe lub przykre zdarzenia. Są chwile gdy cierpimy nie tylko fizycznie, ale również emocjonalnie. Są to sytuacje kryzysowe, jednak sobie z nimi poradzimy zależy od tego jak je przeżyjemy. Tłumienie uczuć, może spowodować, że przez większość życia będziemy nieszczęśliwi i rozgoryczeni. Warto zatem  w tych trudnych momentach sięgnąć po profesjonalne wsparcie jakim jest pomoc psychologiczna.

Ta forma pomocy jest dla Ciebie jeśli, przeżywasz kryzys, trudną sytuację życiową lub stres związany z: nagła chorobą, nagłą utratą pracy, chorobą lub śmiercią bliskiej osoby, gwałtownym obniżonym nastojem bez wyraźnej przyczyny, nagłym wypadkiem losowym.

Psycholog, psychoterapeuta
89 PLN / 50 min (konsultacja psychologiczna / psychoterapia indywidualna)

Płatność: gotówka / karta

Jak się umówić
Zadzwoń (22) 810 07 46 / +48 606 259 138 lub napisz psychoterapia@kielczyk.pl
i powołaj się na konsultacje dla studentów i doktorantów

 

Terapię prowadzą

Jakub Kielczyk

psychoterapeuta, terapeuta par, założyciel Pracowni

Specjalizuję się w terapii indywidualnej osób potrzebujących wsparcia w trudnych momentach życia, kryzysach, doświadczających problemów w relacjach z innymi ludźmi, odczuwających stany depresyjne i zaburzenia nastroju. Pracuję z osobami zaburzeniami lękowymi, doświadczającymi napadów panicznego lęku.

Zapraszam również osoby zastanawiające się nad zmianą zawodu, czy będące w przełomowych momentach życia. Pracuję także z parami chcącymi przyjrzeć się swojej relacji lub stojącymi przed różnymi życiowymi dylematami.

Zajmuję się tematyką związaną z niepłodnością, trudnościami w trakcie starań o dziecko oraz zbiegów in-vitro, a także wsparciem psychologicznym w trakcie procesu adopcyjnego. Do pracy w tych obszarach zapraszam szczególnie pary oraz mężczyzn.

więcej

Aleksandra Krupska

seksuolog, psychoterapeuta, terapeuta par

Specjalizacja:

Jako seksuolog specjalizuję się w pracy z parami oraz osobami, które mają problemy w szeroko pojętej sferze relacyjnej i seksualnej. W szczególności zajmuję się utratą potrzeb seksualnych, problemami ze współżyciem, lękiem związanym z życiem seksualnym, czy utratą przyjemności w seksie oraz problemami relacyjnymi w związku.

więcej