Opinie o nas

Szanowni Państwo, poniżej prezentujemy opinie o psychologach pracujących w naszej Pracowni.

Dobry psycholog WarszawaJoanna Obuchowicz – opinie

Chciałabym podziękować Pani Joannie, za pomoc w pozbieraniu się po śmierci bliskiej osoby. Przychodziliśmy razem z mężem i ciężko było, nasze małżeństwo było na granicy rozpadu. Dzięki Pani Joannie, jej wyrozumiałości, ciepła, ale też wniknięcia w nasze uczucia, to co przeżywaliśmy udało nam się pozbierać i uratować nasze małżeństwo. Dziękujemy!

Autor: Piotrek i Karolina


 Jestem bardzo zadowolona z terapii u Pani Obuchowicz. Jest to profesjonalistka w każdym calu, z dużym doświadczeniem, a przy tym przemiła osoba. POMOGŁA mi się pozbierać po ciężkiej ciąży i problemach po urodzeniu, było naprawdę ciężko, wpadłam w depresję i w takiej chwili cieszyłam się że znalazłam takiego specjalistę. Warto się do niej wybrać na konsultację a przekonacie się, że to co napisałam to prawda!

Autor: Aska


Osoba , której ufa się od pierwszego spotkania, potrafi wytworzyć taką atmosferę prywatności i bezpieczeństwa podczas spotkań, że od razu opowiedziałam jej o wszystkich problemach, a to ułatwiło szybkie ich pokonanie.

Autor: Gosia


sprawdź profil Joanny Obuchowicz na znanylekarz.pl

Psychoterapeuta w WarszawieKatarzyna Kornatowska – opinie

Pani Kasia to najcudowniejsza osoba jaką spotkałam na swojej drodze. Miałam silną depresję, a leki mnie tylko zamulały i nie mogłam w ogóle funkcjonować. Nie widziałam świata poza moim pokojem, nie chciałam jeść, spała bym cały dzień. To Pani Kasia pokazała mi, że świat jest zielony, słoneczny, piękny, a to wszystko znalazłam w sobie, sama – dzięki wsparciu i wskazówkach pani Kasi. Dziękuje, dziś codziennie uśmiecham się do siebie zawsze rano w lustrze i jest to najszczerszy uśmiech na świecie Milena

Autor: Milena


Zaangazowana, z powolaniem, slucha i potrafi tez potrzasnac – pomoglo mi to bo wreszcie zobaczylam ze sama sobie utrudniam zycie! Dzieki pani katarzynie odzyskuje radosc zycia Polecam

Autor: MAtylda


sprawdź profil Katarzyny Kornatowskiej na znanylekarz.pl

Psycholog w WarszawieRobert Oleszak – opinie

„Dziękujemy Panu Robertowi za pomoc w kryzysie. Nasze małżeństwo wisiało na włosku, ale Pan Robert swoim spokojem potrafił na nami zapanować i doprowadzić do tego, że zaczęliśmy rozmawiać. A potem krok po kroku uratował nasze małżeństwo. Dziękujemy” Małgorzata i Krzysztof

Autor: Krzysztof


Pan Robert jako psycholog wykazał się bardzo wysokimi umiejętnościami diagnostycznymi w moim przypadku. Potrafił zdiagnozować gdzie był ukryty mój problem i przeprowadzić skuteczną terapię. Pozbyłam się lęku – fobii, z którą borykałam się od wielu lat. Dziękuję Panie Robercie.

Autor: Halina


sprawdź profil Roberta Oleszaka na znanylekarz.pl

psycholog Praga Południe w WarszawieAgnieszka Brejwo – opinie

Bardzo polecam tą Panią psycholog, tworzy podczas spotkań bardzo intymną atmosferę, co dużo daje by powiedzieć z czym ma się problem. Pani Agnieszka jest bardzo miłą osobą i cechuje się wysokim profesjonalizmem. Jeżeli szukacie psychologa, z którym będziecie dobrze się czuć już od pierwszego spotkania to polecam z całego serca Panią Agnieszkę.

Autor: Sylwia


Świetna psycholog!!! trafiłem do niej w trudnej kryzysowej sytuacji, bardzo mi pomogła, choć było to tylko 4 spotkania, ale w takiej sytuacji w jakieś się znalazłem potrzebowałem szybkiej rady. Polecam innym

Autor: Jacek


sprawdź profil Agnieszki Brejwo na znanylekarz.pl

Zachęcamy do dodawania własnych opinii – jeśli po wizycie u nas, stwierdzasz że jesteś w dobrych rękach, a Twój terapeuta to dobry psycholog – dodaj swoją opinię. Z góry serdecznie dziękujemy.