Kryzys w związku i co dalej…?

warsztat_kryzys_w_zwiazku

„Jeśli weźmie się dwoje ludzi, dorzuci nieuniknione górki i dołki i wszystko razem pomiesza, to choćby para bardzo się kochała, nie uniknie konfliktów.”
Nicholas Sparks <Dla Ciebie wszystko>

Czy kryzysów w związku można uniknąć? Czy poważny konflikt musi zwiastować nieuchronny koniec relacji z bliską osobą? Czy kryzys zawsze oznacza coś niepokojącego? Dlaczego w moim związku nie zawsze wszystko się układa? Jak mogę to zmienić?

Jeśli są Ci bliskie powyższe pytania, zapraszamy Cię do udziału w organizowanym przez nas warsztacie psychologicznym – jest on kierowany do wszystkich tych osób, które chciałyby lepiej radzić sobie w sytuacjach kryzysowych czy też konfliktowych w związku.

Program:

  • co to jest kryzys;
  • kryzysy rozwojowe w związku;
  • najczęstsze obszary konfliktowe w parze;
  • rodzaje konfliktów i metody radzenia sobie z nimi;
  • strategie radzenia sobie z kryzysami / konfliktami;
  • metody pomocy;
  • podstawy komunikacji asertywnej.

Zajęcia będą nie tylko okazją do poszerzenia wiedzy w powyższym zakresie, ale również, dzięki wykorzystaniu praktycznych ćwiczeń i gier negocjacyjnych, przyczynią się do realnego wzrostu umiejętności radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych w związku.

Prowadząca:lidka zdjecie

Lidia Flis – psychoterapeutka par, trenerka umiejętności miękkich. Od ponad 10 lat pomaga parom pokonywać trudności w gabinecie terapeutycznym oraz rozwijać swój potencjał i uczyć się nowych umiejętności w trakcie warsztatów rozwoju osobistego. Jako psycholog ekspert współpracuje z telewizją (TVN, TVP, Polsat), radiem (Polskie Radio, radio Kolor) oraz prasą (Polityka, Wysokie Obcasy).

Termin:

Sobota – 9 czerwca 2018, godz. 9:00 – 18:00 (w tym godzinna przerwa lunchowa)

Koszt:

140 zł od osoby

Liczba miejsc jest ograniczona!
Jeśli masz pytania – pisz lub dzwoń!

Zapisy na warsztat trwają do 2 czerwca 2018. Potwierdzeniem zapisu jest płatności za swój udział na warsztacie (przelewem lub gotówką / kartą w sekretariacie). W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby uczestników, warsztat może być odwołany na tydzień przed planowaną datą wydarzenia – w tym przypadku osoby, które wcześniej dokonały wpłaty otrzymają zwrot pieniędzy.

Zapisy:

telefonicznie 22 810 07 46 / 606 259 138
e-mail: warsztaty@kielczyk.pl

Serdecznie zapraszamy!

Terapię prowadzą

Lidia Flis

psycholog, psychoterapeuta par, trener

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko- i długoterminowej terapii par/małżeństw, rodzin oraz terapii indywidualnej.

Pracuję z parami, które odczuwają spadek satysfakcji ze związku, często się kłócą, mają problemy w komunikacji i zrozumieniu uczuć/potrzeb partnera, borykają się z trudnymi wydarzeniami życiowymi lub znaczącymi zmianami.

więcej