Konsultacje psychologiczne przez Skype Terapia przez Internet, psychoterapia on-line

skype

Konsultacje psychologiczne on-line kierujemy do osób, które z jakiś względów nie mogą odbyć sesji u nas w gabinecie, a czują potrzebę skonsultowania się z psychologiem.

psycholog skype terapia online

 

Psychoterapeuta, psycholog

Do kontaktu zapraszamy osoby, które mieszkają poza Warszawą lub poza Polską a chciałby by skorzystać z porad w profesjonalnej placówce psychologicznej. Nasza placówka skupia się na terapii stacjonarnej, pracują u nas wykwalifikowani, doświadczeni psycholodzy pod stałą superwizją. Konsultacje on-line są prowadzone z zachowaniem takich samych zasad jak w gabinecie terapeutycznym. Komunikujemy się za pośrednictwem komunikatora Skype przesyłając obraz i dźwięk.

Taka forma pomocy może być cenna także, jeżeli nie masz odwagi przyjść do nas do placówki. Rozmowy on-line są całkowicie anonimowe i dyskretne. Sesje odbywają się w zamkniętym gabinecie, a jedyną różnicą jest to, że rozmawia i widzi Cię poprzez ekran komputera.

Seksuolog

Oferujemy także konsultacje online prowadzone przez seksuologa. Problemy seksuologiczne mogą być wstydliwe i przyjście do placówki może być krępujące. Sesje skype zapewniają całkowitą dyskrecję. Możesz umówić się w dogodnym dla Ciebie terminie, kiedy to jesteś sam w domu. Seksuolog odbiera rozmowy w zamkniętym gabinecie. Są one całkowicie dyskretne.

A otrzymujesz poradę i konsultację – taką jak w gabinecie.

Konsultacje on-line mogą też być początkiem terapii – pozwalają przełamać niepokój związany z przyjściem do gabinetu i mogą być potem kontynuowane jako terapia już w gabinecie.

Psycholog dziecięcy

porady psycholog dziecięcy skypeWśród naszych terapeutów oferujących konsultacje jest też psycholog dziecięcy. Możesz zasięgnąć porady związanej z rozwojem dziecka, zapytać się o wszelkie problemy przy jego wychowywaniu, a także pozwolić zaobserwować dziecko w domu, podczas zabawy, interakcji z rodzicami. Pozwala to rodzicom pokazać dokładnie te zachowania dziecka, o których mogli by tylko porozmawiać w gabinecie.

Jest to idealne narzędzie diagnostyczne, pokazuje relacje między rodzicami a dzieckiem, a eliminuje zmienną zakłócającą jaką jest nieznana osoba – psycholog. Można skorzystać z takich samych porad jak w gabinecie – dowiedz się więcej

Co wyróżnia nasze konsultacje on-line

  • bezpieczna domowa atmosfera,
  • dyskrecja, sesje odbywają się w zamkniętych gabinetach
  • nie tracisz czasu na dojazd do placówki,
  • brak poczucia niepewności, skrępowania towarzysząca wizycie w placówce psychologicznej,
  • konsultacje są prowadzone przez doświadczonych terapeutów, na co dzień pracujących w naszej placówce psychologicznej
  • umawiasz się w dogodnym dla Ciebie terminie,
  • możesz zasięgnąć porady psychologa z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest łącze internetowe

Wymagania

  • komputer za zainstalowanym komunikatorem Skype (www.skype.com)
  • mikrofon i kamera

Zadzwoń (22) 810 07 46, zapytaj się o szczegóły!

Ceny (płatność w systemu PayPal):
Konsultacja online indywidualna (Skype) – 130 PLN / 50 min.
Konsultacja online dla par (Skype) – 180 PLN / 90 min.

Jak zamówić konsultację on-line
Zadzwoń (pon-pt 10:00-21:00) pod numer (22) 810 07 46
lub napisz na adres psychoterapia@psychoterapia-kielczyk.pl
Ustal dogodny termin konsultacji.
Otrzymasz potwierdzenie terminu wizyty oraz informację o sposobie dokonania płatności lub kliknij w przycisk poniżej i opłać sesję w systemu PayPal.

Płatność on-line (PayPal):


wybierz rodzaj i czas konsultacji:Można też wykonać tradycyjny przelew (prosimy o zlecenie przelewu min 2 dni przed konsultacją).
nr konta: 82 1090 1014 0000 0001 0750 8504
(dane do przelewu: Ypsilon Media Sp. z o.o., ul. Gocławska 11, 03-810 Warszawa)

Terapię prowadzą

Joanna Obuchowicz

pedagog, trener, psychoterapeuta

Specjalizacja

Prowadzę psychoterapię indywidualną krótko i długo terminową dorosłych i młodzieży oraz terapię par i małżeństw.

Posiadam doświadczenie w terapii osób, które borykają się z zaburzeniami emocjonalnymi, doświadczają trudności w kontaktach z ludźmi, cierpią z powodu zaburzeń nastroju, lęków, objawów nerwicowych, depresji, przeżywającymi konsekwencje negatywnej samooceny.

Pracuję z osobami, które doznały w dzieciństwie przemocy, nadużyć lub zaniedbań, wychowały się w rodzinach z problemami alkoholowymi. Kobietami w okresie rozrodczym, zmagającymi się z problemami podjęcia decyzji o ciąży jak również w okresie menopauzalnym, kiedy dotykają problemu „pustego gniazda” i końca aktywności zawodowej.

więcej

Agnieszka Gutkiewicz

psycholog, psychoterapeuta

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko i długoterminowej terapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuję z osobami doświadczającymi problemów lękowych i depresji, a także z osobami z niską samooceną. Pomagam poprawiać relacje z innymi ludźmi i radzić sobie w sytuacji zmian życiowych i kryzysów.

więcej

Marta Bogusławska-Michniak

psychoterapeuta, psycholog dziecięcy

Specjalizacja

Specjalizuje się w terapii długoterminowej osób dorosłych i pomocy psychologicznej dla rodzin.

Pracuję z dorosłymi osobami, które doświadczają trudności związanych z przeżywanym lękiem, niepewnością, niższą samooceną oraz nagłymi wydarzeniami w ich życiu (utratą pracy, żałobą, rozwodem).

więcej

Teresa Raczkowska

psychoterapeuta

Specjalizacja

Specjalizuję się w pomocy psychoterapeutycznej krótko i długoterminowej dla osób dorosłych, doświadczających zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychosomatycznych, uporczywego stresu, napięcia emocjonalnego, problemów w relacjach, trudności w rozwoju osobistym, niskiego poczucia własnej wartości, wewnętrznego chaosu, kryzysów i niepowodzeń życiowych związanych z różnymi etapami życiowymi np. rozwodem, chorobą , śmiercią bliskiej osoby, pragnących odnaleźć sens życia.

więcej

Andrzej Święcki

psychoterapeuta

Specjalizacja

Prowadzę indywidualną krótko i długoterminową psychoterapię osób dorosłych. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami, które aktualnie doświadczają kryzysów życiowych, przeżywają konflikty w bliskiej relacji, rozstały się z partnerem, czy przeżywają żałobę oraz z osobami, których rodzice opuścili lub nadużywali wobec nich przemocy oraz tymi, którzy wychowywali się w rodzinach alkoholowych.

więcej

Monika Rudy

seksuolog, terapeuta par

Specjalizacja

Specjalizuje się w krótko i długoterminowej terapii osób dorosłych. Prowadzę terapię indywidualną jak i terapię par. Pracuję z pacjentami doświadczającymi problemów seksualnych, parami, prowadzę edukację seksualną. Zajmuję się również poradnictwem psychologicznym, prowadzę psychoterapię indywidualną.

więcej

Magdalena Pietrzak-Żelazko

psycholog, psychoterapeuta

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótkoterminowej terapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuję z osobami zmagającymi się z lękiem, depresją, traumą, kryzysem, doświadczającymi trudności w kontaktach z ludźmi, a także z osobami pragnącymi dążyć do własnego rozwoju.

więcej

Izabela Kielczyk

psychoterapeuta, psycholog biznesu, dyrektor Pracowni Psychoterapii, certyfikowany terapeuta skoncentrowany na rozwiązaniu TSR

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko i długoterminowej terapii indywidualnej dorosłych, pracuję z ludźmi biznesu, prowadząc autorską psychoterapię dla ludzi pracujących dużo i za dużo, przeciążonych pracą, z objawami pracoholizmu, znużenia pracą i nie mających czasu na życie poza pracą.

Pracuję z parami starającymi się o adopcję, z parami już będącymi rodzicami adopcyjnymi oraz z dziećmi adopcyjnymi w wieku nastoletnim i dorosłymi adoptowanymi, a także z parami, kobietami, mężczyznami którzy nie mogą mieć dzieci biologicznych i po niedanych próbach in vitro.

więcej

Joanna Siemieniuk

psycholog, psychoterapeuta

Specjalizacja

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz młodzieży. Udzielam również konsultacji rodzinnych, wychowawczych.

Pracuję również w grupach terapeutycznych dla osób dorosłych.

Pracuję z osobami borykającymi się z zaburzeniami lękowymi, nerwicowymi; cierpiącymi na objawy psychosomatyczne (migrena, drżenie kończyn, problemy żołądkowo – jelitowe). Zapraszam do współpracy również osoby doświadczające trudności w relacjach prywatnych lub zawodowych, osoby z zaburzonym poczuciem własnej wartości; osoby niepotrafiące wyrażać siebie, swoich potrzeb.

Zapraszam do współpracy osoby po trudnych doświadczeniach życiowych.

więcej

Lidia Flis

psycholog, psychoterapeuta par, trener

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko- i długoterminowej terapii par/małżeństw, rodzin oraz terapii indywidualnej.

Pracuję z parami, które odczuwają spadek satysfakcji ze związku, często się kłócą, mają problemy w komunikacji i zrozumieniu uczuć/potrzeb partnera, borykają się z trudnymi wydarzeniami życiowymi lub znaczącymi zmianami.

więcej