Konsultacje psychologiczne przez Skype Terapia przez Internet, psychoterapia on-line

skype

Konsultacje psychologiczne on-line kierujemy do osób, które z jakiś względów nie mogą odbyć sesji u nas w gabinecie, a czują potrzebę skonsultowania się z psychologiem.

psycholog skype terapia online

 

Psychoterapeuta, psycholog

Do kontaktu zapraszamy osoby, które mieszkają poza Warszawą lub poza Polską a chciałby by skorzystać z porad w profesjonalnej placówce psychologicznej. Nasza placówka skupia się na terapii stacjonarnej, pracują u nas wykwalifikowani, doświadczeni psycholodzy pod stałą superwizją. Konsultacje on-line są prowadzone z zachowaniem takich samych zasad jak w gabinecie terapeutycznym. Komunikujemy się za pośrednictwem komunikatora Skype przesyłając obraz i dźwięk.

Taka forma pomocy może być cenna także, jeżeli nie masz odwagi przyjść do nas do placówki. Rozmowy on-line są całkowicie anonimowe i dyskretne. Sesje odbywają się w zamkniętym gabinecie, a jedyną różnicą jest to, że rozmawia i widzi Cię poprzez ekran komputera.

Seksuolog

Oferujemy także konsultacje online prowadzone przez seksuologa. Problemy seksuologiczne mogą być wstydliwe i przyjście do placówki może być krępujące. Sesje skype zapewniają całkowitą dyskrecję. Możesz umówić się w dogodnym dla Ciebie terminie, kiedy to jesteś sam w domu. Seksuolog odbiera rozmowy w zamkniętym gabinecie. Są one całkowicie dyskretne.

A otrzymujesz poradę i konsultację – taką jak w gabinecie.

Konsultacje on-line mogą też być początkiem terapii – pozwalają przełamać niepokój związany z przyjściem do gabinetu i mogą być potem kontynuowane jako terapia już w gabinecie.

Psycholog dziecięcy

porady psycholog dziecięcy skypeWśród naszych terapeutów oferujących konsultacje jest też psycholog dziecięcy. Możesz zasięgnąć porady związanej z rozwojem dziecka, zapytać się o wszelkie problemy przy jego wychowywaniu, a także pozwolić zaobserwować dziecko w domu, podczas zabawy, interakcji z rodzicami. Pozwala to rodzicom pokazać dokładnie te zachowania dziecka, o których mogli by tylko porozmawiać w gabinecie.

Jest to idealne narzędzie diagnostyczne, pokazuje relacje między rodzicami a dzieckiem, a eliminuje zmienną zakłócającą jaką jest nieznana osoba – psycholog. Można skorzystać z takich samych porad jak w gabinecie – dowiedz się więcej

Co wyróżnia nasze konsultacje on-line

  • bezpieczna domowa atmosfera,
  • dyskrecja, sesje odbywają się w zamkniętych gabinetach
  • nie tracisz czasu na dojazd do placówki,
  • brak poczucia niepewności, skrępowania towarzysząca wizycie w placówce psychologicznej,
  • konsultacje są prowadzone przez doświadczonych terapeutów, na co dzień pracujących w naszej placówce psychologicznej
  • umawiasz się w dogodnym dla Ciebie terminie,
  • możesz zasięgnąć porady psychologa z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest łącze internetowe

Wymagania

  • komputer za zainstalowanym komunikatorem Skype (www.skype.com)
  • mikrofon i kamera

Zadzwoń (22) 810 07 46, zapytaj się o szczegóły!

Ceny (płatność w systemu PayPal):
Konsultacja online indywidualna (Skype) – 140 – 160 PLN / 50 min.
Konsultacja online dla par (Skype) – 200-220 PLN / 80 min.

Jak zamówić konsultację on-line
Zadzwoń (pon-pt 10:00-21:00) pod numer (22) 810 07 46
lub napisz na adres psychoterapia@psychoterapia-kielczyk.pl
Ustal dogodny termin konsultacji.
Otrzymasz potwierdzenie terminu wizyty oraz informację o sposobie dokonania płatności lub kliknij w przycisk poniżej i opłać sesję w systemu PayPal.

Płatność on-line (PayPal):


wybierz rodzaj i czas konsultacji:Można też wykonać tradycyjny przelew (prosimy o zlecenie przelewu min 2 dni przed konsultacją).
nr konta: 82 1090 1014 0000 0001 0750 8504
(dane do przelewu: Ypsilon Media Sp. z o.o., ul. Gocławska 11, 03-810 Warszawa)

Terapię prowadzą

Joanna Obuchowicz

pedagog, trener, psychoterapeuta

Specjalizacja

Prowadzę psychoterapię indywidualną krótko i długo terminową dorosłych i młodzieży oraz terapię par i małżeństw.

Posiadam doświadczenie w terapii osób, które borykają się z zaburzeniami emocjonalnymi, doświadczają trudności w kontaktach z ludźmi, cierpią z powodu zaburzeń nastroju, lęków, objawów nerwicowych, depresji, przeżywającymi konsekwencje negatywnej samooceny.

Pracuję z osobami, które doznały w dzieciństwie przemocy, nadużyć lub zaniedbań, wychowały się w rodzinach z problemami alkoholowymi. Kobietami w okresie rozrodczym, zmagającymi się z problemami podjęcia decyzji o ciąży jak również w okresie menopauzalnym, kiedy dotykają problemu „pustego gniazda” i końca aktywności zawodowej.

więcej

Marta Bogusławska-Michniak

psychoterapeuta, psycholog dziecięcy

Specjalizacja

Specjalizuje się w terapii długoterminowej osób dorosłych i pomocy psychologicznej dla rodzin.

Pracuję z dorosłymi osobami, które doświadczają trudności związanych z przeżywanym lękiem, niepewnością, niższą samooceną oraz nagłymi wydarzeniami w ich życiu (utratą pracy, żałobą, rozwodem).

więcej

Teresa Raczkowska

psychoterapeuta

Specjalizacja

Specjalizuję się w pomocy psychoterapeutycznej krótko i długoterminowej dla osób dorosłych, doświadczających zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychosomatycznych, uporczywego stresu, napięcia emocjonalnego, problemów w relacjach, trudności w rozwoju osobistym, niskiego poczucia własnej wartości, wewnętrznego chaosu, kryzysów i niepowodzeń życiowych związanych z różnymi etapami życiowymi np. rozwodem, chorobą , śmiercią bliskiej osoby, pragnących odnaleźć sens życia.

więcej

Magdalena Pietrzak-Żelazko

psycholog, psychoterapeuta

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótkoterminowej terapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuję z osobami zmagającymi się z lękiem, depresją, traumą, kryzysem, doświadczającymi trudności w kontaktach z ludźmi, a także z osobami pragnącymi dążyć do własnego rozwoju.

więcej

Lidia Flis

psycholog, psychoterapeuta par, trener

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko- i długoterminowej terapii par/małżeństw, rodzin oraz terapii indywidualnej.

Pracuję z parami, które odczuwają spadek satysfakcji ze związku, często się kłócą, mają problemy w komunikacji i zrozumieniu uczuć/potrzeb partnera, borykają się z trudnymi wydarzeniami życiowymi lub znaczącymi zmianami.

więcej

Marta Zwierzchowska

psycholog, psychoterapeuta, terapeuta par, terapeuta uzależnień

Specjalizacja

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz par. W terapii indywidualnej specjalizuję się w pracy z osobami pochodzącymi z rodzin dotkniętych uzależnieniem – tzw. Dorosłymi Dziećmi Alkoholików oraz osobami współuzależnionymi. Pracuję również z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych (narkotyki, alkohol), jak i dotkniętych uzależnieniami behawioralnymi (hazard, Internet itp.). Posiadam doświadczenie w pracy z osobami dotkniętymi przemocą domową, przeżywającymi trudności w relacjach, kryzysy życiowe czy żałobę.

więcej

Katarzyna Serafin-Skrzetuska

psycholog dzieci i młodzieży, psychoterapeuta

Specjalizacja

Zajmuję się kompleksowym wsparciem psychologicznym oraz psychoterapią. Prowadzę terapię dorosłych, konsultuję rodziny, wspieram terapeutycznie dzieci, młodzież i ich rodziców, pomagając przezwyciężyć kryzysy pojawiające się w różnych etapach rozwoju.

Pracuję z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, lęku, przeżywającymi problemy w relacjach, w radzeniu sobie ze stresem. Wspieram w procesie w adaptacji w przedszkolu i szkole. W kontakcie z rodzicami poszerzam umiejętności otwartego porozumiewania się w rodzinie i budowania relacji w duchu podmiotowości i dialogu. Bliskie są mi również tematy rozwoju osobistego i zawodowego.

Sposób pracy dobieram indywidualnie. Prowadzę psychoterapię integracyjną, korzystając z podejścia psychodynamicznego, myślenia systemowego, metody psychodramy (monodramy) według J. Moreno.

więcej

Magdalena Zysiak

psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko- i długoterminowej terapii indywidualnej dorosłych.

Pomagam osobom, które: doświadczają trudności w relacjach z bliskimi osobami, czują się nierozumiane przez otoczenie; żyją w ciągłym napięciu, stresie; cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości; doświadczają kryzysu w życiu osobistym, zawodowym (rozwód, śmierć, narodziny dziecka, utrata/zmiana pracy, rozstanie).

więcej

Anna Kot-Mosakowska

psychoterapeutka, terapeutka par, coach, trenerka

Specjalizacja

Specjalizuję się w terapii dorosłych oraz młodych dorosłych. Pracuję z parami, małżeństwami, przyjaciółmi, współpracownikami. Pomagam parom, które doświadczają konfliktu, trudnych uczuć, kryzysu w związku, zdrady, choroby, chcą podjąć różne decyzje dotyczące rozstania, powrotu, posiadania dzieci itp. Pomagam osobom z niską samooceną, silnym krytykiem wewnętrznym, osobom nie radzącym sobie ze złością, lękiem, niepewnością, silnym stresem, a także osobom doświadczającym stanów nerwicowych, depresyjnych, zaburzeń snu, zaburzeń nastroju, będącym w kryzysie życiowym. Bliska mi jest praca ze snami oraz z symptomami chorobowymi.

więcej

Jakub Kielczyk

psychoterapeuta, terapeuta par, założyciel Pracowni

Specjalizuję się w terapii indywidualnej osób potrzebujących wsparcia w trudnych momentach życia, kryzysach, doświadczających problemów w relacjach z innymi ludźmi, odczuwających stany depresyjne i zaburzenia nastroju. Pracuję z osobami zaburzeniami lękowymi, doświadczającymi napadów panicznego lęku.

Zapraszam również osoby zastanawiające się nad zmianą zawodu, czy będące w przełomowych momentach życia. Pracuję także z parami chcącymi przyjrzeć się swojej relacji lub stojącymi przed różnymi życiowymi dylematami.

Zajmuję się tematyką związaną z niepłodnością, trudnościami w trakcie starań o dziecko oraz zbiegów in-vitro, a także wsparciem psychologicznym w trakcie procesu adopcyjnego. Do pracy w tych obszarach zapraszam szczególnie pary oraz mężczyzn.

więcej