Dietetyk diet coaching, układanie diety, odchudzanie

Słowo dieta kojarzy się zwykle z odmawianiem sobie słodkich przyjemności, ograniczaniem kalorii, czy wręcz głodzeniem się. Jednak, w rzeczywistości, słowo to oznacza “sposób odżywiania”. Każdy stosuje jakąś dietę, nawet osoby stołujące się na co dzień w barach typu Fast Food i spożywające nadmiar kalorii.

To, w jaki sposób się odżywiamy, wpływa nie tylko na nasz wygląd i wagę, ale również na stan naszego zdrowia i samopoczucie. Dlatego o swoją dietę warto dbać nie tylko pod kątem odchudzania, ale także pod kątem poprawy samopoczucia, poziomu energii, wydolności, wytrzymałości czy wspomagania terapii np. w walce z depresją.

Skuteczne odchudzanie, jak schudnąć, układanie diety

Diet Coaching to usługa polegająca na:

  • dostosowaniu sposobu odżywiania do Twoich indywidualnych potrzeb
  • rozpisaniu menu adekwatnego do Twoich preferencji, stanu zdrowia, wydatku energetycznego
  • dopasowaniu diety pod kątem alergii, nietolerancji pokarmowych i zaburzeń hormonalnych
  • przedstawieniu podstawowych zasad zdrowego stylu odżywiania
  • wyjaśnieniu, na czym polegają różnego rodzaju modne obecnie diety (LC, Paleo, Dieta Dukana, Carb Cycling) i dlaczego nie każda z nich nadaje się dla wszystkich
  • dostosowaniu sposobu odżywiania w przypadku depresji oraz zaburzeń odżywiania przy współpracy z psychologami i psychiatrą
  • doradzeniu wykonania odpowiednich badań i ewentualnej konsultacji z lekarzem w przypadku podejrzenia zaburzeń hormonalnych lub chorób typu cukrzyca, insulinooporność, syndrom metaboliczny, choroby autoimmunizacyjne itp.
  • połączeniu diety i treningu, które odpowiadają Twojej wizji sylwetki i aktywności

Usługa jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Podczas wstępnej konsultacji, trwającej ok. 1 godziny, ustalamy Twoje cele i preferencje oraz omawiamy możliwości. Układanie jadłospisu następuje oddzielnie – menu otrzymujesz e-mailem wraz z dokładnymi wskazówkami, przepisami oraz krótkim wykładem z zasad zdrowego odżywiania.

Kolejna konsultacja następuje po określonym czasie stosowania diety, zwykle jest to około miesiąca. Omawiamy wtedy efekty i dokonujemy zmian, jeśli to konieczne.
Istnieje także możliwość zamówienia przedłużonej konsultacji [2,5 godziny], w przypadku, gdy nie chcesz zamawiać jadłospisu, a jedynie uzyskać poradę na temat sposobu odżywiania. Taka porada obejmuje opis przykładowych posiłków, wykaz wskazanych produktów oraz zalecenia odnośnie przygotowywania posiłków.
Dodatkową usługą jest rozpisanie planu treningowego, które obejmuje także przesłanie filmów obrazujących technikę wykonania ćwiczeń.

Skuteczne odchudzanie, jak schudnąć, układanie diety

Konsultacje dostępne tylko za pomocą programu Skype!

Ceny:
Konsultacja z dietetykiem przez Skype – 130 PLN / 50 min.
Ułożenie indywidualnego planu żywieniowego – od 400 PLN
Ułożenie planu treningowego – 300 PLN

Usługa jest również dostępna w języku angielskim.

Płatność: przelew on-line

 

Terapię prowadzą

Anna Maria Bugaj

dietetyk, trener osobisty

Specjalizacja

Specjalizuję się w układaniu diet i treningów modelujących sylwetkę, poprawiających jakość i jędrność ciała, siłę, wytrzymałość oraz samopoczucie i jakość życia.
Pracuję zarówno z kobietami jak i mężczyznami, z osobami pragnącymi pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, czy poprawić proporcje sylwetki.

więcej