ABC udanego związku – psychologiczny warsztat dla par

abc_udanego_zwiazku

„O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.”
Andrzej Sapkowski <Ostatnie życzenie>

 

Nauczyliśmy się kiedyś jeździć na rowerze, uczono nas też czytać i pisać … ale czy kiedykolwiek próbowano nauczyć nas jak stworzyć dobry, satysfakcjonujący obydwie strony związek – jak się dobrze rozumieć i komunikować z naszym partnerem / partnerką? W tej dziedzinie zazwyczaj bazujemy na naszej intuicji, doświadczeniach zdobytych przy okazji różnych prób i błędów, a także na wzorcach i przekonaniach wyniesionych z naszych domów rodzinnych. Czy to wystarcza? Często tak, ale czasem okazuje się, że bycie w związku z drugą osobą stanowi spore wyzwanie i warto wtedy sobie pomóc, korzystając z wiedzy psychologicznej i doświadczenia osoby, która na co dzień pracuje z parami.

Dlatego stworzyliśmy warsztat psychologiczny dedykowany wszystkim tym parom, które w bardziej świadomy sposób chciałby zatroszczyć się o wspólną relację, lepsze rozumienie siebie nawzajem, a także chciałby wiedzieć co robić i czego unikać, żeby tworzyć udany związek. Zapraszamy pary z różnym stażem, będące w związkach zarówno formalnych, jak i nieformalnych.

Program:

  • „miłość”, „udany związek”, „partner idealny” – czy istnieje uniwersalna definicja?;
  • wpływ rodziny pochodzenia na funkcjonowanie w związku;
  • prawidłowości kierujące bliskimi relacjami;
  • różnice między partnerami – zmienić czy zaakceptować? ;
  • najczęstsze obszary konfliktowe w związku – przez co trzeba przejść, a przed czym się można ustrzec?;
  • podstawy skutecznej komunikacji;
  • płeć psychologiczna a przyjmowane role w parze;
  • budowanie bliskości;
  • podstawy seksuologii – jak być w pełni usatysfakcjonowanym ze wspólnego życia seksualnego.

W swobodnej i bezpiecznej atmosferze będziemy rozmawiać o wszystkim, co w związku jest ważne, choć czasem i trudne.

Prowadząca:lidka zdjecie

Lidia Flis – psychoterapeutka par, trenerka umiejętności miękkich. Od ponad 10 lat pomaga parom pokonywać trudności w gabinecie terapeutycznym oraz rozwijać swój potencjał i uczyć się nowych umiejętności w trakcie warsztatów rozwoju osobistego. Jako psycholog ekspert współpracuje z telewizją (TVN, TVP, Polsat), radiem (Polskie Radio, radio Kolor) oraz prasą (Polityka, Wysokie Obcasy).

Termin:

Sobota – 12 maja 2018, godz. 9:00 – 18:00 (w tym godzinna przerwa lunchowa)

Koszt:

260 zł od pary

Liczba miejsc jest ograniczona!

Jeśli masz pytania – pisz lub dzwoń!

Zapisy na warsztat trwają do 5 maja 2018. Potwierdzeniem zapisu jest płatności za swój udział na warsztacie (przelewem lub gotówką / kartą w sekretariacie). W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby uczestników, warsztat może być odwołany na tydzień przed planowaną datą wydarzenia – w tym przypadku osoby, które wcześniej dokonały wpłaty otrzymają zwrot pieniędzy.

Zapisy:
telefonicznie 22 810 07 46 / 606 259 138
e-mail: warsztaty@kielczyk.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Terapię prowadzą

Lidia Flis

psycholog, psychoterapeuta par, trener

Specjalizacja

Specjalizuję się w krótko- i długoterminowej terapii par/małżeństw, rodzin oraz terapii indywidualnej.

Pracuję z parami, które odczuwają spadek satysfakcji ze związku, często się kłócą, mają problemy w komunikacji i zrozumieniu uczuć/potrzeb partnera, borykają się z trudnymi wydarzeniami życiowymi lub znaczącymi zmianami.

więcej